+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

Flowrolls

Jak działa waporyzator manualny?

Rosnącym trendem wśród miłośników waporyzacji są urządzenia manualne. Mają one pewną przewagę nad elektrycznymi waporyzatorami. Główną zaletą jest brak baterii. Daje to komfort użytkowania bez zmartwień, iż nasze urządzenie może się popsuć. Kolejnym aspektem, który decenia wiele użytkowników jest to element podgrzania waporyzatora manualnego. Jest to coś co zapewnia tę ceremonię, za którą z ustęsknieniem patrzy wielu posiadaczy waporyzatorów elektrcznych. W tym artykule skupimy się głównie na waporyzatorach kalifornijskiej firmy DynaVap, która jest wiodącym liderem rynku tego sprzętu.

DynaVap stawia na waporyzatory manualne, które nie posiadają baterii. Innymi słowy, możemy cieszyć się użytkowaniem przez długie lata, gdyż nie ma co się w nim zepsuć. Innowacyjna komora grzewcza sprawia, że waporyzacja jest znacznie bardziej ekonomiczna. Dzięki temu, można pozyskać dwu lub nawet trzykrotnie więcej gęstego dymu z tego samego suszu. Jest to świetna inwestycja dla użytkowników ceniących sobię wygodę, dyskrecję oraz efektywność waporyzacji.

Jak dochodzi do waporyzacji bez baterii? Do użycia waporyzatora manualnego wystarczy dowolne źródło ciepła. Może to być zwykła zapalniczka, zapałka, ale najlepiej sprawdza się zapalniczka żarowa. Przy jej użyciu waporyzator jest gotowy do użycia już po zaledwie kliku sekundach. Po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury waporyzator DynaVap wyda sygnał dźwiękowy świadczący o gotowości do waporyzacji. Następnie, po schłodzeniu wyda kolejny dźwięk, który informuje, iż można przeprowadzić kolejną sesję.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry