+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

Flowrolls

Boundless CFX Waporyzator

649.00

SKU: BOU0107 Kategorie: , , Brand:

Vaporizer CFX to pierwszy waporyzator kanadyjskiej firmy Boundless Vapes, przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez amatorów waporyzacji. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt ze średniej półki cenowej, lista jego zalet jest naprawdę imponująca.  Wysokiej jakości para, precyzyjne kontrolowanie temperatury i niezwykle wytrzymała bateria to tylko , niektóre z tej listy ale tworzą z niego  doskonały przenośny waporyzator!

Wytrzymałość i funkcjonalność

Chociaż jest to sprzęt ze średniej półki cenowej, CFX to solidne i wytrzymałe urządzenie o wysokiej jakości, nowoczesnym wyglądzie i ergonomicznym kształcie. Dzięki obudowie pokrytej miękką gumą, pewnie leży w dłoni i jest przyjemne w dotyku. Silikonowa powłoka chroni również przed ciepłem wytwarzanym przez waporyzator – nawet jeśli korzystasz z niego intensywnie przez dłuższy czas, temperatura obudowy nigdy nie jest niekomfortowa dla dłoni. Ustnik wykonany jest z plastiku medycznego, co także jemu zapewnia odporność na działanie wysokich temperatur. Posiada też specjalny system chłodzący parę, dzięki czemu jest ona gładka i delikatna nawet przy najwyższych ustawieniach temperatury.

Pojemność komory oraz jakość pary

Bardzo pojemna komora grzewcza CFX mieści nawet 0,5g suszu jednak w przeciwieństwie do większości waporyzatorów z pojemnymi komorami nie trzeba nabijać jej do pełna. A  inhalacja i tak da nam oczekiwany  rezultat. Niezależnie od stopnia napełnienia komory zawsze uzyskujemy parę bardzo wysokiej jakości . Smaczną i delikatną, ale jednocześnie wyrazistą, co jest zasługą skutecznego wydobywania przez urządzenie substancji aktywnych z waporyzowanych ziół. CFX nie wymaga zmielenia suszu na bardzo drobną konsystencję i jest przystosowany do korzystania z koncentratów, które można umieścić w komorze w specjalnym pojemniczku. Nie nadaję się jednak do waporyzowania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Temperatura i nagrzewanie

Zachwycającą cechą CFX jest bardzo imponujący czas rozgrzewania, który wyróżnia go na tle innych waporyzatorów. Moc 80 W sprawia, że maksymalną temperaturę osiąga w zaledwie 20 sekund, a niższe nawet w 10 sekund. Dzięki tak zawrotnemu tempu, można bezproblemowo odbywać szybkie i dyskretne sesje inhalacyjne. CFX posiada bardzo szeroki zakres regulacji temperatury – co jeden stopień w przedziale od 38 do 221 stopni Celsjusza. Tak precyzyjna regulacja zapewnia pełną kontrolę nad waporyzacją i pozwala cieszyć się jak najczystszym smakiem przy niskich temperaturach i ogromnymi kłębami pary przy wyższych. Kiedy urządzenie osiąga ustawioną temperaturę, powiadamia nas o tym alarm wibracyjny, dzięki czemu nie trzeba na niego zerkać. CFX wyprzedza inne waporyzatory tej kategorii, w tym swojego młodszego brata CF, także w kwestii zasilania.

Na ile nam starczy bateria

Jego bateria o pojemność 2500 mAH pozwala korzystać z urządzenia przez ok. 60 minut. Naładowanie jej do pełna za pomocą kabla USB zajmuje 3 godziny, a ładowarką podłączoną do gniazdka elektrycznego pół godziny, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Urządzenie jest wyposażone w OLED-owy wyświetlacz o wielkości 1,77 cala i rozdzielczości full HD. Chociaż sprawia on, że CFX traci na dyskretności w niektórych sytuacjach, to ogólnie jest bardzo praktyczny i przydatny. Wyświetla się na nim aktualna i ustawiona temperatura, pozostała moc baterii i pozostały czas sesji (waporyzator automatycznie wyłącza się po 5 minutach). Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą trzech przycisków: Power oraz Up i Down. W zestawie:

-Waporyzator CFX Boundless

-Kabel USB

-Ładowarka

-Dodatkowa komora na koncentraty

-Szczoteczka do czyszczenia

-Narzędzie do ubijania suszu

-Instrukcje obsługi

Brands

Przewiń do góry