+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

545.00

Fenix 2.0

Brak w magazynie

SKU FEX0464 Kategorie , Brand:

Opis produktu

Waporyzator Fenix 2.0 to nowa i znacznie usprawniona wersja swojego poprzednika Fenixa. Jest to znana i lubiana firma, ciesząca się dużym uznaniem wśród konsumentów konopi w Polsce i na świecie. 

Waporyzator Fenix 2.0 może pochwalić się nową opatentowaną technologią ogrzewania konwekcyjnego AIR HEATING oraz dużym wyświetlaczem, na którym będą się wyświetlały wszystkie niezbędne dla Ciebie informację.

Dzięki systemowi AIR HEATING, Twój susz jest ogrzewany równomiernie, co prowadzi do lepszych efektów Twojej inhalacji. Kolejnym dodatkiem jest całkiem wyizolowana ścieżka pary wykonana ze stali nierdzewnej oraz specjalny układ chłodzenia kanału powietrza. Zapewnia to doskonały smak naszej pary, ponieważ vapor nie ma kontaktu z elementami elektronicznymi.

Jedną z ważniejszych zmian w porównaniu do swojego poprzednika jest bardzo wytrzymały akumulator o pojemności 4400mAh. Umożliwia on pracę waporyzatora nawet do 75 minut, oraz ładuje się do pełna w niecałe 2,5 h.

Duży wyświetlacz OLED ułatwia nam ustawianie temperatury w zakresie 160-220 stopni Celsjusza oraz timera. Timer posiada regulację od 180 do 420 sekund, co pozwala użytkownikowi dostosować długość sesji według swoich preferencji.  

Cechy:

– Innowacyjny konwekcyjny system grzewczy AIR HEATING®

– Czas nagrzewania ok. 30 sekund

– Wyizolowany kanał ścieżki powietrza wykonany ze stali nierdzewnej

– Duża bateria 4400 mAh

– Technologia szybkiego ładowania – tylko 2,5 godziny

– Wyświetlacz OLED o przekątnej 0,96 cala

– Timer z zaawansowanymi ustawieniami pozwalającymi regulować czas sesji

-Wymienna komora na zioła wykonana z tytanu

Fenix 2.0 – Zawartość zestawu:

– Fenix 2.0 Vaporizer

– Szczoteczka/wycior do czyszczenia

– Narzędzie do ubijania/dabber

– Tytanowa komora na susz

– Narzędzie do usuwania komory

– Kabel USB

– Chusteczka do czyszczenia

– Instrukcja obsługi