+48 22 153 02 53

G PEN CONNECT WAPORYZATOR

599.00

G Pen Connect to rewolucyjna alternatywa dla konwencjonalnego zużycia koncentratu

Napędzany ceramicznym elementem grzewczym i opatentowaną technologią odwróconego przepływu powietrza . G Pen Connect odparowuje koncentraty równomiernie i skutecznie, a także łączy się z dowolnym elementem wody szkło-szkło, aby zapewnić płynne i mocne pobieranie  przy czym nagrzewa się tylko w 5 sekund. Zaprojektowany z trzema ustawieniami temperatury oraz rozszerzonym trybem rysowania, Connect dostosowuje się do preferencji smakowych i cieplnych każdego użytkownika, jednocześnie dostosowując się do szerokiej gamy koncentratów.

Moc w małym urządzeniu

Bateria G Pen Connect jest naładowana 850 mAh i wykorzystuje łatwe, zatrzaskowe połączenie magnetyczne dla szybkiej i łatwej konfiguracji. Chociaż niewielkie, urządzenie jest w stanie przeprowadzić kilka sesji jeden po drugim, jednocześnie obsługując ładowanie tranzytowe w razie potrzeby. G Pen Connect oferuje kompatybilne mocowania szklane na szkle w rozmiarach 10 mm *, 14 mm i 18 mm *, dzięki czemu jest dobrze dopasowanym partnerem do każdego elementu wodnego z przegubem żeńskim. Sprężynowy przycisk zwalniający węglowodany zapewnia natychmiastowy przepływ powietrza, umożliwiając bezproblemowe czyszczenie komory. Mimo że idealnie nadaje się do użytku domowego, każdy zestaw G Pen Connect jest standardowo wyposażony w pokrowiec podróżny z konopi . Powoduje to , że przechowywanie i transport jest tak samo łatwe, jak korzystanie z samego Connect. *Sprzedawane oddzielnie

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Przewiń do góry