Sold out

Hawaiian Skunk susz konopny CBD

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,
Opis

Opis

Susz CBD Cannabis Light pochodzi ze szwajcarskiej uprawy indoor Cannabis Sativa L. To konopie, które mają mniej niż 0,2% THC, co czyni ten produkt legalnym w Unii Europejskiej. Uprawiano je metodami ekologicznymi. Wszystkie nasze szwajcarskie odmiany mają mniej niż 5% stężenia fitokanabinoidu. Dzięki temu susz nie został sztucznie wzbogacony o izolat CBD. Konopie włókniste w naturze nie mają wyższych stężeń tych substancji.

Charakteryzuje się bardzo świeżym i intensywnym zapachem, który został uzyskany w trakcie uprawy szklarniowej. Ta żeńska odmiana konopi po zbiorze została starannie przycięta i wysuszona, co oznacza, że w opakowaniu znajdują się tylko wierzchołki kwiatów bez liści i nasion. Dzięki temu świetnie nadaje się do aromaterapii.

Susz został zbadany zarówno przez laboratorium w Polsce, jak i w Szwajcarii. Każde opakowanie posiada kod QR, który po skanowaniu pokazuje aktualne analizy chemiczne dla konkretnej partii. Dzięki temu można spokojnie podróżować z suszem bez drukowania testów. Opakowania są plombowane i sprawdzane przed wysyłką. Warto również dodać, że nasze odmiany zostały pozytywnie zweryfikowane przez warszawską policję. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i legalność produktów.

– Odmiana: Hawajski Skunk

– Kraj pochodzenia: Szwajcaria

– THC: <0,2%

– CBD: do 5%

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Ilość

1g, 2,5g, 10g

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hawaiian Skunk susz konopny CBD”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *