+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

Kompletny zestaw PAX 3

 216.46

SKU: F82C-626D9 Kategorie: , ,

Waporyzator to znacznie zdrowsza alternatywa dla tradycyjnego palenia, az PAX 3 Vaporizer robisz to wygodnie i stylowo. Niewielkie i dyskretne urządzenie kryje w sobie nowoczesne rozwiązania zwiększające przyjemność z relaksującej waporyzacji.

Zrób to, jak chcesz

Vaporizer Pax 3 to luksusowe urządzenie mobilne, z którego możesz korzystać tak, jak lubisz. Został zaprojektowany, aby skutecznie przetwarzać wkłady lub koncentraty pochodzenia roślinnego w gładką i niezwykle intensywną parę. Wytwarzana przez nie para jest gładka i nie drapie gardła, ponieważ jest dostarczana w optymalnej temperaturze. Dużą zaletą jest to, że możesz regulować temperaturę dokładnie tak, jak lubisz najbardziej. Dodatkowym atutem jest wieczko Half-Pack, które zmniejsza o połowę komorę grzewczą i pozwala podgrzać połowę wkładu roślinnego. Z kolei specjalny adapter do koncentratów pozwala na urozmaicenie w postaci waporyzacji produktów o konsystencji wosku lub masła.

Doskonała wydajność waporyzacji

Urządzenie charakteryzuje się najlepszą dostępną na rynku wydajnością, doskonale wydobywa bogactwo substancji aktywnych z Twoich ulubionych ziół. Jedna inhalacja wymaga tylko 0,15-0,2 grama insertu roślinnego. Na uwagę zasługuje również nowa bateria 3500 mAh, która skraca proces grzania do zaledwie 15 sekund. Proces ładowania baterii przez port micro-USB trwa tylko 1,5 godziny, aby w pełni naładować, co zapewnia do 100 minut ciągłej waporyzacji.

Sterowanie za pomocą aplikacji PAX Vapor

Dedykowana aplikacja, dzięki której możesz sterować swoją aplikacją PAX Vapor, wprowadza zupełnie nową jakość korzystania z tego typu urządzeń. Za pomocą smartfona możesz ustawić temperaturę grzania na jeden stopień Celsjusza. Dzięki kilku różnym trybom grzania możemy osiągnąć najbardziej satysfakcjonujący efekt w postaci idealnej dla Ciebie pary. Zacznijmy od trybu Standard – proces rozgrzewania wkładu dostosowuje sposób jego używania, temperatura wzrasta podczas inhalacji. W trybie Boost temperatura ogrzewania jest wysoka przez długi czas. Efektywność to stopniowy wzrost temperatury podczas waporyzacji, w trybie Stealth chłodzenie jest szybsze, a diody są przyciemnione. Ostatni to Flavour, w którym na życzenie podgrzewamy materiał, zachowując jednocześnie smak wkładu i oszczędzając baterię.

Czysta przyjemność z używania PAX 3

Niezwykle intuicyjna obsługa niewątpliwie wyróżnia to urządzenie spośród innych dostępnych na rynku. Sterowanie jednym przyciskiem, aplikacją mobilną lub gestem, ponieważ PAX 3 ma wbudowany żyroskop jest banalnie proste i niezwykle przyjazne dla użytkownika.

Technika waporyzacji jest też bardziej naturalna – urządzenie nie wymaga głębokich oddechów, dzięki czemu inhalacje są łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze. Proces czyszczenia urządzenia jest prosty i zajmuje kilka minut za pomocą dołączonych nożyków i specjalnej szczotki.

Najwyższa jakość

Pax 3 Vaporizer to po prostu piękny, matowy, ultra-modny kolor matowy pokrowiec, który czyni go wszechstronnym i niezwykle eleganckim dodatkiem. Do wyboru mamy matową czerń, matowe srebro, matowy turkus i matowe różowe złoto. Tak szeroki wybór pozwala na dobranie koloru idealnie dopasowanego do Twojego gustu i stylu. Poręczny kształt i brak ostrych krawędzi sprawia, że ​​doskonale leży w dłoni i jest przyjazny dla użytkownika. Mały rozmiar to również elegancka dyskrecja w używaniu jej w różnych sytuacjach.

Wybierając Pax 3 Vaporizer w wersji Complete Kit otrzymasz bogaty zestaw akcesoriów, takich jak dwa ustniki – płaski i wypukły, ładowarkę, wkłady Half-Pack i Half-Pack oraz zestaw do czyszczenia i praktyczny breloczek – multitool. Pax 3 zapakowany jest w eleganckie etui, w którym możesz bezpiecznie zabrać go tam, gdzie chcesz. Daj się zabrać do świata PAX 3 – luksusowego relaksu z ulubionym wkładem do inhalacji – wygodnie i bezpiecznie.

Przewiń do góry