+48 22 153 02 53

Flowrolls

Original Sticky Brick Vaporizer

152.99

Brak w magazynie

 

Original Sticky Brick

The Brick to niesamowity waporyzator butanowy wyprodukowany przez firmę Sticky Brick Labs, stąd popularnie nazywany Sticky Brick. Jest to absolutnie wyjątkowe urządzenie, wyróżniające się na rynku waporyzatorów konstrukcją, metodą ogrzewania suszu i jakością wytwarzanej pary. Większość komponentów Sticky Brick jest wykonana ręcznie z wysokiej jakości drewna pochodzącego z północnej Kalifornii. Natomiast pozostałe wystające elementy z bardzo wytrzymałego borosilikatowego szkła. Jest to w 100% konwekcyjne urządzenie, co oznacza, że susz ogrzewany jest wyłącznie strumieniem gorącego powietrza. W przeciwieństwie do większości przenośnych waporyzatorów, Sticky Brick nie wykorzystuje żadnej elektroniki. Powietrze ogrzewające zioła rozgrzewamy płomieniem palnika butanowego, co na pierwszy rzut oka może brzmieć przerażająco, ale zapewniamy, że jest całkowicie bezpieczne.

On-Demand

Dzięki tej wyjątkowej metodzie, jest to waporyzator typu on-demand (na żądanie) generujący parę natychmiast po podgrzaniu go palnikiem. Odróżnia go to od elektronicznych urządzeń, które potrzebują kilkudziesięciu sekund, aby być gotowe do użycia. Sticky Brick pozwala na szybkie, krótkie i jednocześnie niesamowicie satysfakcjonujące inhalacje, jest zachwycająco wydajny i wydobywa wyborny smak Twoich ulubionych ziół. Zdaniem wielu ekspertów w dziedzinie waporyzacji dostarcza najwyższej jakości parę spośród wszystkich waporyzatorów.

Niezawodność

Jakby tego było mało, posiada również dożywotnią gwarancję.  Amerykańska firma Sticky Brick Labs użyła do produkcji tego waporyzatora elementów z wysokiej jakości drwena, twardego szkła borosilikatowego oraz ze stali nierdzewenej (tych części jest najmniej). Poszczególne komponenty są połączone za pomocą silnych magnesów, co przekłada się na solidną konstrukcję sprzętu. Sticky Brick jest waporyzatorem ekologicznym – nie posiada elektronicznego systemu ogrzewania ziół. Zamiast tego źródłem ciepła jest mini palnik butanowy (tzw. zapalniczka jet-flame) dołączony do zestawu.

Jakość pary i łatwość użycia

Powietrze ogrzewane przez palnik jest zasysane przez szklaną dyszę do drewnianej komory grzewczej, co nadaje parze produkowanej przez urządzenie delikatną nutę szlachetnego drewna. Co w rezultacie daje nam  naprawdę niepowtarzalny smak. Zanim dotrze do naszych ust, para pokonuje bardzo długą drogę, dzięki czemu jest delikatna, chłodna i nie podrażnia dróg oddechowych. Sticky Brick to istny złoty medalista w kategorii jakości produkowanej pary. Pod warunkiem, że używamy wysokiej jakości butanu, ogrzewanie powietrza tą metodą jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. Podczas spalania w palniku butan rozpada się na parę wodną oraz dwutlenek węgla, które są całkowicie niegroźne dla zdrowia. Puszka dobrej jakości butanu wystarcza na około 2 miesiące codziennego korzystania ze Sticky Brick i kosztuje kilkanaście złotych, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest bardzo ekonomiczne.

Tyle będzie wystarczająco ?

Kolejnym atutem Sticky Brick jest to, że w jego komorze grzewczej możemy umieścić dowolną ilość ziół, a on zawsze dostarcza niezmiennie zachwycających rezultatów. Należy jednak pamiętać, żeby nie ubijać suszu w komorze, ponieważ może to ograniczyć przepływ powietrza, a w rezultacie ogrzać jej zawartość za bardzo. Poziom zmielenia suszu nie ma w przypadku Sticky Brick większego znaczenia.

Rozmiar

Niewątpliwą wadą Sticky Brick jako waporyzatora przenośnego jest jego duży rozmiar, który powoduje, że urządzenie nie jest szczególnie poręczne, a w niektórych sytuacjach niedyskretne. Mankamenty te są jednak całkowicie zrekompensowane przez nadzwyczajną jakość pary produkowanej przez sprzęt i unikalną szybkość tej produkcji. Od momentu rozpoczęcia ogrzewania powietrza do wytworzenia kłębów gęstej, intensywnej pary nie mija więcej niż 2 sekundy! Waporyzator jest wyjątkowo wydajny, właśnie dzięki waporyzacji on-demand, a także możliwości nabicia dowolnie małej ilości suszu do komory grzewczej. Ten niesamowity, oryginalny wynalazek dostarcza niezapomnianych wrażeń z inhalacji, a jego wszystkie wspaniałe walory są dopełnione dożywotnią gwarancją!

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Brands

Przewiń do góry