+48 22 153 02 53

Flowrolls

Sale!

Original Sticky Brick

152.99 130.04

Brak w magazynie

The Brick to niesamowity waporyzator butanowy wyprodukowany przez Sticky Brick Labs, stąd popularna nazwa Sticky Brick. Jest to absolutnie unikatowe urządzenie, wyróżniające się na rynku vaporizerów konstrukcją, sposobem podgrzewania suszu oraz jakością wytwarzanej pary. Większość elementów Sticky Brick jest wykonywana ręcznie z wysokiej jakości drewna z północnej Kalifornii, a pozostałe wystające części są wykonane z bardzo wytrzymałego szkła borokrzemianowego. Jest to urządzenie w 100% konwekcyjne, co oznacza, że ​​suszony materiał jest ogrzewany wyłącznie strumieniem gorącego powietrza. W odróżnieniu od większości waporyzatorów przenośnych, Sticky Brick nie wykorzystuje żadnej elektroniki – nagrzewające się zioła powietrze jest podgrzewane płomieniem palnika butanowego, co na pierwszy rzut oka może zabrzmieć przerażająco, ale zapewniamy, że jest to absolutnie bezpieczne. Dzięki tej unikalnej metodzie jest to vaporizer typu on-demand (on demand), który wytwarza parę natychmiast po podgrzaniu palnikiem. To odróżnia go od urządzeń elektronicznych, które potrzebują kilkudziesięciu sekund, aby być gotowym do użycia. Sticky Brick pozwala na szybkie, krótkie, a jednocześnie niesamowicie satysfakcjonujące inhalacje, jest niesamowicie wydajny i wydobywa pyszny smak Twoich ulubionych ziół. Według wielu ekspertów w dziedzinie waporyzacji jest to para najwyższej jakości spośród wszystkich waporyzatorów. Jakby tego było mało, ma też dożywotnią gwarancję. Gorąco polecamy!

Do produkcji tego waporyzatora amerykańska firma Sticky Brick Labs wykorzystała elementy z wysokiej jakości drewna, twardego szkła borokrzemianowego oraz stali nierdzewnej (to najmniej części). Poszczególne elementy połączone są za pomocą silnych magnesów, co przekłada się na solidną konstrukcję sprzętu. Sticky Brick to waporyzator ekologiczny – nie posiada elektronicznego systemu podgrzewania ziół. Zamiast tego źródłem ciepła jest mini palnik butanowy (tzw. Zapalniczka odrzutowa) dołączony do zestawu. Powietrze ogrzewane przez palnik zasysane jest przez szklaną dyszę do drewnianej komory grzewczej, co nadaje parze wytwarzanej przez urządzenie delikatną nutę szlachetnego drewna, a przez to naprawdę niepowtarzalny smak. Para zanim dotrze do naszych ust, przemieszcza się bardzo daleko, dzięki czemu jest delikatna, chłodna i nie podrażnia dróg oddechowych, zachowując przy tym wyraźny i pyszny smak. Sticky Brick to prawdziwa złota medalistka w kategorii jakości wytwarzanej pary.

Pod warunkiem, że używamy wysokiej jakości butanu, podgrzewanie powietrza tą metodą jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia – wówczas podczas spalania w palniku butan rozkłada się na parę i dwutlenek węgla, które są … całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia . Puszka dobrej jakości butanu wystarcza na około 2 miesiące codziennego stosowania Sticky Brick i kosztuje kilkanaście złotych, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest bardzo ekonomiczne.

Kolejną zaletą Sticky Brick jest to, że w komorze grzewczej możemy umieścić dowolną liczbę ziół i zawsze zapewnia niezmiennie oszałamiające rezultaty. Należy jednak pamiętać, aby nie zagęścić wysuszonej masy w komorze, gdyż może to zmniejszyć przepływ powietrza, a co za tym idzie, nadmiernie podgrzać jego zawartość. W przypadku Sticky Brick nie ma większego znaczenia poziom wysuszonego przemiału – można go zarówno całkowicie zeszlifować, jak i delikatnie zmiażdżyć palcami.

Niewątpliwą wadą Sticky Brick jako waporyzatora przenośnego jest jego duży rozmiar, przez co urządzenie nie jest szczególnie poręczne, aw niektórych przypadkach niedyskretne. Te niedociągnięcia są jednak całkowicie kompensowane przez niezwykłą jakość pary wytwarzanej przez sprzęt i wyjątkową szybkość tej produkcji. Nie więcej niż 2 sekundy mijają od rozpoczęcia ogrzewania powietrza do powstania skupisk gęstej, intensywnej pary! Waporyzator jest niezwykle wydajny dzięki waporyzacji na żądanie, a także możliwości wsypania dowolnej niewielkiej ilości suszu do komory grzewczej. Ten niesamowity, oryginalny wynalazek dostarcza niezapomnianych wrażeń z inhalacji, a wszystkie jego wspaniałe właściwości dopełnia dożywotnia gwarancja!

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Brands

Przewiń do góry