+48 22 153 02 53
Sale!

X-Max Starry 3.0

265.00

SKU: XVP0461 Kategorie: , , Brand:
X-Max Starry 3.0 to najnowszy vaporizer firmy X-Max

Dzięki innowacyjnemu, ceramicznemu systemowi grzewczemu, Waporyzator Starry 3.0 podgrzewa susz natychmiast. Waporyzator X-Max Starry 3.0 posiada pełną kontrolę temperatury, wymienną baterię, magnetyczny ustnik z cyrkonem i anodowany aluminiowy korpus. Sprawia to, że urządzenie to posiada wspaniały stosunek jakości do ceny.

Komora grzewcza jak i ustnik zostały wykonane ze specjalnego rodzaju ceramiki, co zapewnia idealny i czysty smak podczas waporyzacji. Porządna, metalowa obudowa i możliwość używania w trakcie ładowania sprawia, że jest to niezwykle częsty wybór przez miłośników waporyzacji.

Waporyzator XMAX Starry 3.0

to waporyzator na susz z potężna baterią o pojemności  2900 mAh, podobną do poprzednika. Akumulator Samsung 18650 w waporyzatorze Starry 3.0 jest wymienny dzięki czemu Twoje sesje nie będą musiały się nagle kończyć z powodu braku baterii. Bateria pozwala waporyzować do 80 minut, co jest jednym z lepszych wyników w tej półce cenowej. Bateria ładuje się przez port micro-USB, wystarczy około 90 minut do pełnego naładowania

Czysty smak pary, bardzo dobra wydajność

Smak pary jest świetny, szczególnie na niższych temperaturach. Nawet jednak przy użyciu wyższych temperatur para zawsze będzie odpowiednio schłodzona, dzięki czemu inhalacja jest bardzo komfortowa. Ogólna jakość pary jest bardzo dobra, zdecydowanie lepsza niż w innych modelach elektronicznych w podobnej cenie. Komora grzewcza waporyzatora mieści 0,2-0,3 g, w zależności od tego jak mocno zostanie ubity susz i jak drobno jest on zmielony. Taka ilość zapewnia długą, 10-minutową inhalację, której efekty zadowolą nawet wymagających fanów ziół.

Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jakCBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancjismolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jestniewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniudo naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przywaporyzacji jest to aż do 60-80%.Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniejsuszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanienawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność,oszczędność i zdrowie.

 

Przewiń do góry