...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Załóż swój sklep konopny Flowrolls

Od 2015 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty konopne. Specjalizujemy się w produktach CBD i waporyzatorach do suszu, które używane są do celów medycznych przez pacjentów i lekarzy na całym świecie.

W naszych sklepach odwiedzający mogą uzyskać fachową poradę i wypróbować waporyzacji szerokiej gamy legalnych konopi CBD. Naszym największym priorytetem jest stworzenie miejsca i atmosfery, w której każdy będzie czuł się komfortowo.

Naszą misją jest budowanie świadomości społecznej. Dlatego zdecydowaliśmy się na model franczyzowy. Skontaktuj się, jeśli chcesz dzielić z nami tę podróż.

 

Coaching

Regularne szkolenia, pomoc w rekrutacji pracowników i nasze know-how zapisane w postaci podręcznika operacyjnego.

Finansowanie

Jesteśmy w stanie w pełni sfinansować powstanie sklepu. Nie wymagamy kapitału startowego.

Wsparcie

Stałe wsparcie marketingowe, prawne i sprzedażowe w sklepie.

Produkty

W pełni umeblowany i zaopatrzony sklep z szerokim asortymentem. Dbamy o to, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości.

„Szukając franczyzodawcy, zdecydowałam się na Flowrolls. Dlaczego? Ich model biznesowy to stworzenie profesjonalnego sklepu, w którym można znaleźć produkty najwyższej jakości i zdobyć fachową wiedzę. Misją sklepu jest także edukacja. Przekonali mnie! ”

Joanna Pasek
Franczyzobiorca Sklepu w Katowicach

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Pakiet to 35 000 zł netto. Z czego 25 000 to około 800 rodzajów różnych produktów, a 10 000 to przygotowanie lokalu. (Meble, znaki, szyby, lada sklepowa, artykuły promocyjne)

Większość ofert tworzona jest pod personalne potrzebny franczybiorcy, możliwości lokalowych oraz lokalizacyjnych w danym mieście.

Franczyza Flowrolls pozwala być częścią większej sieci sklepów i być rozpoznawalną
marka w świecie konopi.

Naszym celem są centra miast liczące ponad 150 000 mieszkańców. Pomieszczenie powinno być min. 25m2 i miejsce na sofę. Większy lokal daje nam więcej możliwości
organizować eventy.

Po znalezieniu przez franczyzobiorcę odpowiedniego lokalu, proces otwierania sklepu trwa około 1-2 tygodni.

Możemy w pełni sfinansować cały sklep. Zarówno wystrój, jak i produkty. Rozłożyliśmy płatność na 6, 12 lub 18 rat. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.