...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Flowrolls powstał z pasji do naszych produktów. Naszą misją jest umożliwienie większej liczbie osób korzystania z produktów, które kochamy i których używamy na co dzień. Od 2015 roku możemy umożliwić dziesiątką tysiący ludzi korzystanie z naszych produktów, które pozytywnie zmieniły ich codzienne nawyki. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości waporyzatorów i produktów CBD klientom na całym świecie. Flowrolls rozwija się dynamicznie iw 2019 roku otworzyliśmy sklepy franczyzowe.

Naszym priorytetem jest pomoc w wyborze odpowiedniego produktu, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Z tego powodu nasz zespół może udzielić porady telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Na naszej stronie możesz płacić ulubioną metodą płatności online, BLIKIEM. Dział wysyłkowy dba o to, aby paczki dotarły do Ciebie zaraz po otrzymaniu płatności i poinformuje Cię o statusie przesyłki. Nasze dyskretne paczki są wysyłane przez UPS w Europie, w Polsce Inpost oraz DPD i zwykle dostarczane w ciągu 24 godzin od zakupu.