+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Waporyzatory

Waporyzatory w sklepie Flowrolls

Flowrolls posiada bogatą ofertę sprzętu do waporyzacji, części zamiennych i akcesoriów. Wybór jest tak duży, że każdy bez trudu znajdzie coś będącemu w stanie sprostać jego wymaganiom. 

 

Świat waporyzacji jest niezwykle różnorodny. Waporyzatory podzielić możemy na wiele oddzielnych kategorii/typów. Oto kilka przykładów:

Mogą dzielić się na rodzaj zasilania:

 

Rodzaj użytkowania:

  • stacjonarne
  • przenośne

 

Rodzaj podgrzewania suszu:

  • konwekcja 
  • kondukcja
  • hybryda

 

Zalety waporyzacji

Zdrowie

Zastanawiasz się, czy warto kupić waporyzator? Urządzenie podgrzewa mieszankę ziołową lub susz konopny w temperaturze znacznie niższej niż podczas palenia. Możesz mieć pewność, że susz nie zostanie przypalony i nie dojdzie do powstania szkodliwych substancji smolistych. Odparowywanie podczas waporyzacji suszu niweluje negatywne skutki procesu spalania. Aromatyczna para zapewnia spektrum doznań smakowych. Co więcej, jest bogata w rozpylone terpeny i inne składniki aktywne, dodatkowo ma delikatny zapach i jest bezpieczniejsza dla zdrowia. Waporyzacja wykorzystywana m.in. w aromaterapii, jest niezwykle wydajnych sposobem odparowania substancji aktywnych z ziół oraz kannabinoidów z suszu konopnego. Przy tej samej ilości suszu CBD, podczas jednej sesji waporyzacji uzyskasz znacznie lepszy efekt niż podczas palenia.

Oferta akcesoriów i części zamiennych

W Flowrolls zapewniamy bogaty asortyment akcesoriów i części zamiennych do waporyzatorów przenośnych i stacjonarnych. Znajdziesz tutaj między innymi: akcesoria do czyszczenia, ustniki, dodatkowe baterie, o-ringi, części zamienne, adaptery i wiele innych. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się waporyzacją przez długi czas.

Dzięki akcesoriom takim jak kapsułki dozujące, bubblery czy adaptery do filtracji wodnej – stworzyć można idealny zestaw, dostosowany do każdych potrzeb użytkownika. 

Najczęściej zadawane pytania:

Jaki waporyzator wybrać?

Posiadamy tylko oryginalne waporyzatory, znanych na rynku producentów ze wszystkimi certyfikatami. Waporyzator powinien być dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz tego gdzie chcesz z niego korzystać. Jeśli chcesz go używać w domu, może najlepszym rozwiązaniem będzie waporyzator stacjonarny? Jeśli zależy Ci na dyskretnej waporyzacji w dowolnym miejscu, wybierz model przenośny. Zastanów się, jak często chcesz go używać, oraz czy tylko Ty będziesz z niego korzystał. Pamiętaj, by przy wyborze waporyzatora nie kierować się jedynie ceną. Waporyzator nagrzewa się do wysokich temperatur, więc musi być wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Zwróć uwagę, aby komora grzewcza wykonana była np. z materiału ceramicznego. Zapewni to doskonały smak oraz jakość wytwarzanego vaporu. Jeśli nadal nie wiesz, jaki waporyzator wybrać, skontaktuj się z nami. Nasz zespół to pasjonaci w swojej dziedzinie, chętnie pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Jaki susz nadaje się do waporyzacji?

 

Po zbiorach nasze odmiany roślin zostały precyzyjnie wytrymowane i wysuszone, co sprawia, że w opakowaniu znajdują się tylko szczyty kwiatowe bez liści i nasion. Dzięki temu susz świetnie sprawdza się do waporyzacji.

 

By susz był aromatyczny oraz nadawał się do waporyzacji, kluczowe jest jego odpowiednie przechowywanie. Prócz odpowiedniego słoika, świetnie sprawdzają się także saszetki Boveda. Dzięki nim susz utrzymuje idealny poziom wilgotności. Zapewnia to długie, intensywne oraz aromatyczne sesje podczas waporyzacji

 

Showing 1–12 of 80 results