...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

 Prowadzimy również hurtownię waporyzatorów oraz produktów CBD. Flowrolls jest oficjalnym dystrybutorem marek, które znajdują się u nas na stronie. Gwarantujemy najniższe ceny hurtowe na waporyzatory oraz susze, olejki full Spectrum CBD. Dodatkowo w naszym panelu hurtowym flowhurt.pl można znaleźć około tysiąca popularnych produktów, takich jak bletki, bonga, fajki, zapalniczki i wiele innych.

Jeżeli posiadasz sklep, jesteś lekarzem medycznej marihuany zarejestruj swoje konto na flowhurt.pl.

Usługi

Testowane Laboratoryjnie

Wszystkie nasze produkty są podwójne testowane laboratoryjnie. Możesz być pewien, że wszystkie produkty są legalne w UE a każda partia zawiera mniej niż 0,2% THC

Ekspresowa Wysyłka

Większość paczek jest dostarczana w ciągu 24-72 godzin po dokonaniu płatności. Korzystamy z usług paczkomatów oraz kurierów inPost, DPD, UPS i DHL w Europie.

Wysoka jakość

Dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości produktów z konopi jest naszą misją od 2015 roku.

Legalne

Priorytetem dla nas jest Twoje bezpieczeństwo. Każde zamówienie jest dostarczane ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, takimi jak analizy laboratoryjne i faktury potwierdzające legalność produktów na terenie całej UE.

White Label

Stwórz swoją własną markę suszu lub olejków CBD. Prześlij nam swoje grafiki, a zajmiemy się konfekcjonowaniem CBD.

Płatności

W panelu hurtowym możesz płacić swoimi ulubionymi metodami, takimi jak przelew online, BLIK, kartami VISA, MasterCard oraz kryptowalutami