+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

hurtownia

Dla firm prowadzimy również sprzedaż hurtową. Flowrolls jest oficjalnym dystrybutorem marek, które znajdziesz w naszych sklepach. Tym samym gwarantujemy najniższe ceny dla partnerów B2B. Zarejestruj swoje konto na naszej stronie www.flowrolls-wholesale.com, aby uzyskać dostęp do cen hurtowych kwiatów CBD, olejków CBD, waporyzatorów ziołowych, kosmetyków CBD, bong i innych akcesoriów do palenia.

Jeśli jesteś właściciel sklepu, lekarz zajmujący się konopiami indyjskimi lub dystrybutor zarejestruj swoje konto tutaj. Wymagany jest prawidłowy numer VAT.

Services

Testowany laboratoryjnie

Wszystkie nasze produkty są podwójne testowany laboratoryjnie. Możesz być pewien, że wszystkie produkty są legalne w UE a każda partia zawiera mniej niż 0,2% THC

Ekspresowa WYSYŁKA

Większość paczek jest dostarczana w ciągu 24-72 godzin po dokonaniu płatności. Korzystamy z usług kurierów DPD, UPS i DHL w Europie.

Wysoka jakość

Dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości produktów z konopi indyjskich jest naszą misją od 2015 roku.

Prawny

Dla nas priorytetem jest Twój bezpieczeństwo. Każde zamówienie dostarczane jest ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, takimi jak Lab testy i faktura potwierdzająca legalność produktów w całej UE.

Biała etykieta

Możesz otrzymać swoje produkty w etykietach z własną grafiką. Po prostu prześlij nam projekt kwiatów lub olejków.

Płatności

W naszej witrynie możesz płacić za pomocą ulubionych dostawców płatności, takich jak Visa, MasterCard, PayPal i bezpośredni przelew bankowy.

Przewiń do góry