+48 22 153 02 53

Flowrolls

hurtownia

Dla firm prowadzimy również sprzedaż hurtową. Flowrolls jest oficjalnym dystrybutorem marek, które znajdziesz w naszych sklepach. Tym samym gwarantujemy najniższe ceny dla partnerów B2B. Zarejestruj swoje konto na naszej www.flowrolls-wholesale.com, aby uzyskać dostęp do hurtowych cen kwiatów CBD, olejków CBD, waporyzatorów ziołowych, kosmetyków CBD, bong i innych akcesoriów do palenia.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, lekarzem zajmującym się konopiami indyjskimi lub dystrybutorem zarejestruj swoje konto tutaj . Wymagany jest prawidłowy numer VAT.

Usługi

Testowany laboratoryjnie

Wszystkie nasze produkty są podwójne testowany laboratoryjnie. Możesz być pewien, że wszystkie produkty są legalne w UE a każda partia zawiera mniej niż 0,2% THC

Ekspresowa WYSYŁKA

Większość paczek jest dostarczana w ciągu 24-72 godzin po dokonaniu płatności. Korzystamy z usług kurierów DPD, UPS i DHL w Europie.

Wysoka jakość

Dostarczanie wyłącznie najwyższej jakości produktów z konopi indyjskich jest naszą misją od 2015 roku.

Prawny

Dla nas priorytetem jest Twój bezpieczeństwo. Każde zamówienie jest dostarczane ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, takimi jak Lab testy i faktury potwierdzające legalność produktów na terenie całej UE.

Biała etykieta

Możesz otrzymać swoje produkty w etykietach z własną grafiką. Po prostu prześlij nam projekt kwiatów lub olejków.

Płatności

Na naszej stronie internetowej możesz płacić za pomocą ulubionych dostawców płatności, takich jak Visa, MasterCard, PayPal i bezpośredni przelew bankowy.

Przewiń do góry