+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

Arizer Solo 2

 174.88

SKU: ARI0117 Kategorie: , , Brand:

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Arizer Solo 2 – nowoczesny waporyzator przenośny

Szukasz przenośnego waporyzatora, który nie zawiedzie nawet przy intensywnym użytkowaniu? Modelu, który zagwarantuje gęstą parę o świetnym aromacie i możliwość precyzyjnej konfiguracji parametrów technicznych? Poznaj Arizer Solo 2. To następca kultowego Solo – udoskonalony zgodnie z sugestiami klientów. Ten waporyzator zapewni Ci najwyższą jakość doświadczeń!

Nawet do 3 godzin ciągłej waporyzacji na 1 naładowaniu!

Zapomnij o konieczności nieustannego podłączania waporyzatora do ładowarki. Zabierz Arizer Solo 2 gdziekolwiek zechcesz i ciesz się pełną mocą i aromatem pary nawet przy długich sesjach czy agresywnych wdechach. Nieziemsko pojemna bateria pozwala na odbycie do 20 pełnych sesji na jednym ładowaniu. Nawet bez przerwy. Ładowarkę stacjonarną możesz spokojnie zostawić w domu.

Przemyślana konstrukcja dla niezwykłej czystości smaku

Arizer Solo 2 nie ma standardowej komory na susz. Nabija się go „zewnętrznie” – rolę komory pełni zakończenie szklanego ustnika. W efekcie para susz ma kontakt wyłącznie ze szkłem i może być podgrzany bardzo precyzyjnie – tak, by ograniczyć straty materiału do minimum i wydobyć z ziół maksymalnie intensywny smak, bez zakłóceń.

Oszczędny jak żaden inny

Niewielka komora spalania oznacza, że ograniczasz ryzyko utraty suszu do absolutnego minimum. A to nie koniec! Pamiętaj, że komorę możesz w każdym momencie wyjąć z ustnikiem, schładzając znajdujące się w niej zioła. Nie ma więc mowy o spopieleniu resztek, nawet gdy zamiast jednej, długiej sesji wolisz kilka krótkich.

Tylko 40 sek. do pełnego rozgrzania

W Arizer Solo 2 zastosowano mechanizm hybrydowy: konwekcyjno-kondukcyjny. To oznacza, że susz jest podgrzewany podwójnie: strumieniem gorącego powietrza i bezpośrednio przez szklane ścianki komory grzewczej. To rozwiązanie sprawia, że możesz się cieszyć doskonałą jakością pary już od pierwszego wdechu, i to po 40 sekundach!

Precyzyjna konfiguracja

Waporyzujesz różne zioła? Jeśli tak, wiesz, że każde z nich osiąga odpowiednie właściwości w konkretnych temperaturach. Arizer Solo 2 pozwoli Ci precyzyjnie ustawić właściwą, w przedziale od 50 do 200⁰C. Obsługę ułatwia duży, wyraźny wyświetlacz OLED.

W zestawie z Arizerem Solo 2 otrzymasz również bogaty komplet akcesoriów, które zwiększą przyjemność waporyzacji w domu i poza nim. Polecamy!

Zestaw Arizer Solo 2 zawiera:

  • waporyzator Arizer Solo 2;
  • 2 szklane ustniki (długości 90 mm i 110 mm);
  • 2 zatyczki do ustników wykonane z silikonu;
  • 2 tuby na ustniki z plastiku;
  • szklaną nakładkę Aroma Dish;
  • elegancki futerał;
  • stalowe mieszadło;
  • 4 sitka ze stali;
  • próbkę ziół do aromaterapii;
  • kompatybilną ładowarkę ścienną.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Brands

Przewiń do góry