+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

DaVinci IQ2

 251.48

Wyczyść
SKU: 6769-74448_20200203091829 Kategorie: , , Brand:

DaVinci IQ 2 – waporyzator, który daje Ci pełną kontrolę

Designerski, innowacyjny, inteligentny, luksusowy. DaVinci IQ 2 to rewolucyjny waporyzator, dzięki któremu zyskasz pełną kontrolę nad procesem waporyzacji CBD i innych ziół. Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci precyzyjnie dozować kannabinoidy i zapewnia wyjątkową przyjemność waporyzacji, gdzie tylko zechcesz, to właśnie model dla Ciebie.

Absolutnie czysta para

DaVinci IQ 2 został wykonany z komponentów klasy medycznej. To oznacza, że żaden metalowy czy plastikowy element konstrukcji tego waporyzatora nie ma styczności z ziołami. Znajdują się one w ceramicznej komorze. To oznacza, że nic nie wpłynie na smak pary powstającej w trakcie waporyzacji. Dzięki temu możesz się cieszyć pełnią krystalicznie czystego aromatu i odkryć jego wszystkie niuanse bez najmniejszych zakłóceń.

Pełna kontrola nad przepływem powietrza i intensywnością pary

Waporyzator DaVinci IQ 2 został wzbogacony o funkcję Air Dial, która pozwala kontrolować ilość powietrza, jakie jest zaciągane do waporyzatora. Ruch pokrętłem u dołu urządzenia wystarczy, aby ją zwiększyć lub zmniejszyć. Do dyspozycji masz aż 4 poziomy. Wolisz gęstszą parę? A może chłodniejszą i mniej intensywną? Ty decydujesz.

Pełna moc w 60 sekund

1 minuta – tylko tyle potrzebujesz, aby Twój IQ 2 zyskał pełnię mocy i zapewnił parę o pożądanej gęstości i temperatury. Dzięki temu zawsze masz czas na nawet krótką sesję!

Monitorowanie dozowania w trakcie sesji

DaVinci IQ 2 jest jednym z pierwszych, które pozwalają na przejęcie kontroli nad tym, jaką dawkę kannabinoidów dostarczysz sobie podczas waporyzacji – i to bez konieczności sięgania po dedykowaną aplikację. Samodzielnie ustawiasz limity. Gdy zbliżysz się do granicy, Twój IQ 2 poinformuje o tym. To szczególnie istotne, jeśli korzystasz z waporyzacji również ze względów zdrowotnych.

Solidna konstrukcja

Ten waporyzator zachwyca nowoczesnym, minimalistycznym designem i solidnością konstrukcji. Obudowa powstała ze szczotkowanego aluminium – lekkiego, a zarazem bezkompromisowo wytrzymałego na uszkodzenia. Mechanizm podgrzewania ziół jest równie solidny i zapewni Ci przyjemność waporyzacji przez lata.

Towarzyszy Ci, gdziekolwiek chcesz

IQ2 został wyposażony w pojemną baterię, która jednocześnie nie wpływa na kompaktowość urządzenia. Zapewnia nawet powyżej godziny nieprzerwanej pracy. Swój waporyzator możesz podładować, gdziekolwiek jesteś – zrobisz to przy pomocy kabla micro USB. Dużą zaletą jest też wygodny i prosty system nabijania – dzięki temu dołożysz nową porcję ziół nawet, gdy jesteś w drodze. Bez strat i komplikacji.

Precyzja ustawienia temperatury

Ustal temperaturę waporyzacji co do jednego stopnia Celsjusza. Manualnie. Precyzyjnie. Kiedy tylko chcesz. System Smart Path™ ułatwi jej utrzymanie na idealnym poziomie – tak, abyś wydobył z waporyzowanych ziół pełnię smaków i właściwości.

Przejmij pełną kontrolę i zafunduj sobie waporyzację w wersji de luxe!

Zestaw zawiera:

  • urządzenie DaVinci IQ 2,
  • kabel USB do ładowania,
  • 2 ustniki (płaski i z adapterem),
  • zestaw do czyszczenia,
  • kapsułę na susz
  • instrukcję obsługi.
Brands

Color
Przewiń do góry