+48 22 153 02 53
support@flowrolls.eu

Flowrolls

Fenix Pro

618.00

SKU: FEX0129 Kategorie: , , Brand:
Fenix Pro Vaporizer – nowoczesny waporyzator przenośny

Szukasz kompaktowego waporyzatora, który pozwoli Ci się cieszyć gęstą i intensywną parą podczas każdej sesji? Odkryj możliwości, jakie daje Fenix Pro Vaporizer. To waporyzator hybrydowy 7 generacji – następca kultowego Fenix Mini – który zapewni Ci zupełnie nowy poziom doświadczeń. Fenomenalna jakość pary, niewielkie rozmiary i prosta obsługa – oto, dlaczego warto go mieć.

Naprawdę mobilny waporyzator

Masz dość urządzeń, które zajmują dużo miejsca i są mało poręczne? Fenix Pro jest wyjątkowo kompaktowyma rozmiary 5.2 cm x 2.5 cm x 8.4 cm (bez szklanego ustnika). Z łatwością włożysz go do kieszeni czy do torby, a korzystanie ze sprzętu nie przysporzy najmniejszych problemów. Dodatkowo możesz liczyć na możliwość odbycia długich sesji waporyzacji z uwagi na bardzo pojemną baterię 2300 mAh (to znaczne ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu Fenix Mini). Elegancki design Kompaktowe rozmiary łączą się z wyrafinowanym stylem urządzenia. To sprzęt, który z dumą wyjmiesz podczas spotkań ze znajomymi i gdziekolwiek będziesz. Elegancki, czarny kolor w połączeniu z minimalizmem estetycznym i dużym, przejrzystym wyświetlaczem OLED robi wrażenie.

Pełna wygoda czyszczenia

W urządzeniu wykorzystano zaawansowaną technologię – ECA (Easy Care Airpath), która ułatwia konserwację urządzenie i czyszczenie go – tak, aby nawet najdrobniejsze zabrudzenia nie pogorszyły jakości powstającej pary. Możesz bez trudu zdemontować i wyczyścić całą ścieżkę powietrza – to prawdziwa rewolucja!

Doskonała jakość pary

Urządzenie działa w oparciu o innowacyjny mechanizm hybrydowy, który opiera się głównie na konwekcji. Dzięki temu masz pewność, że para będzie idealnie gęsta, aromatyczna i zachwyci perfekcyjną temperaturą. Wyższa jakość doświadczeń czeka właśnie na Ciebie! A to wszystko tylko w 25 sekund od uruchomienia!

W pełni intuicyjna obsługa

Z obsługą Fenix Pro poradzisz sobie nawet, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z waporyzacją. Z drugiej strony czeka na Ciebie wiele opcji i ustawień, które pozwolą Ci skonfigurować pracę urządzenia – np. dostosować temperaturę pary do typu wykorzystywanego suszu i oczekiwanych rezultatów waporyzacji (w zakresie od 160 ° – 221 ° C). Urządzenie oferuje również powiadomienia wibracyjne i timer.

Wygoda ładowania

Bateria o pojemności 2300 mAh zapewni Ci dłuższą pracę urządzenia bez konieczności ładowania. A gdy zajdzie już taka konieczność, kabel USB możesz podpiąć np. do powerbanka. Dzięki temu zawsze masz możliwość cieszenia się aromatyczną parą. Zamów i ciesz się pełnią możliwości, jakie daje nowoczesna waporyzacja! W zestawie znajdziesz:

-urządzenie Fenix Pro Vaporizer

-kabel ładujący USB

-zapasową uszczelkę i sitko

-wycior Airpath Clean oraz wycior do czyszczenia komory

-narzędzie do demontażu grzałki

-instrukcję obsługi.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Bateria

2300mAh

Gwarancja

2

Wymienna Bateria

Nie

Zastosowanie

zioła

Koncentraty

nie

Sposób nagrzewania

konwekcja

Zakres temperatury

160-220

Sposób ładowania

micro USB

Regulacja temp

ustawienia do 1 C

Komora grzewcza

stal nierdzewna

Wielkość komory

0,2g

Wytrzymałość baterii

60 min

Przewiń do góry