+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

539.00 431.20

Fenix Pro

Out of stock

Polish Version
SKU FEX0129 Category Brand:

Opis produktu

Szukasz kompaktowego waporyzatora, który pozwoli Ci się cieszyć gęstą i intensywną parą podczas każdej sesji? Odkryj możliwości, jakie daje Fenix Pro Vaporizer. To waporyzator hybrydowy 7-mej generacji – następca kultowego Fenix Mini – który zapewni Ci zupełnie nowy poziom doświadczeń. 

Masz dość urządzeń, które zajmują dużo miejsca i są mało poręczne? Fenix Pro jest wyjątkowo kompaktowyma rozmiary 5.2 cm x 2.5 cm x 8.4 cm (bez szklanego ustnika). Z łatwością włożysz go do kieszeni czy do torby, a korzystanie ze sprzętu nie przysporzy najmniejszych problemów. Dodatkowo możesz liczyć na możliwość odbycia długich sesji waporyzacji z uwagi na bardzo pojemną baterię 2300 mAh (to znaczne ulepszenie w stosunku do poprzedniego modelu Fenix Mini). Elegancki design i kompaktowe rozmiary łączą się z wyrafinowanym stylem urządzenia. 

W urządzeniu wykorzystano zaawansowaną technologię – ECA (Easy Care Airpath), która ułatwia konserwację urządzenia oraz czyszczenie go – tak, aby nawet najdrobniejsze zabrudzenia nie pogorszyły jakości powstającej pary. Możesz bez trudu zdemontować i wyczyścić całą ścieżkę powietrza – to prawdziwa rewolucja!

Urządzenie działa w oparciu o innowacyjny mechanizm hybrydowy, który opiera się głównie na konwekcji. Dzięki temu masz pewność, że para będzie idealnie gęsta, aromatyczna i zachwyci perfekcyjną temperaturą. Również czas nagrzania urządzenia został skrócony w porównaniu do poprzednika. Waporyzator jest gotowy do użycia już po ok. 25 sekundach od uruchomienia!

Z obsługą Fenix Pro poradzisz sobie nawet, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z waporyzacją. Z drugiej strony czeka na Ciebie wiele opcji i ustawień, które pozwolą Ci skonfigurować pracę urządzenia. Wyróżnić tu możemy np. dostosowanie temperatury w zakresie od 160– 221 stopni Celsjusza, powiadomienia wibracyjne i timer sesji.

Bateria o pojemności 2300 mAh zapewni Ci dłuższą pracę urządzenia bez konieczności ładowania. A gdy zajdzie już taka konieczność, kabel USB możesz podpiąć np. do powerbanka. Dzięki temu zawsze masz możliwość cieszenia się aromatyczną parą. 

Fenix Pro – Cechy:

– Wymiary 5.2 cm x 2.5 cm x 8.4 cm

– Waporyzator konwekcyjno-kondukcyjny (hybryda)

– Pojemna bateria 2300 mAH

– Innowacyjna technologia ECA (Easy Care Airpath) – pozwalająca na wymontowanie i wyczyszczenie całej ścieżki powietrza

– Wyświetlacz OLED

– Regulacja temperatury w zakresie 160-221 stopni Celsjusza z dokładnością do jednego stopnia

Fenix Pro – Zawartość zestawu:

– Urządzenie Fenix Pro Vaporizer

– Kabel ładujący USB

– Zapasową uszczelkę i sitko

– Wycior Airpath Clean oraz wycior do czyszczenia komory

– Narzędzie do demontażu grzałki

– Instrukcję obsługi.

Bateria

2300mAh

Gwarancja

2

Wymienna Bateria

Nie

Zastosowanie

zioła

Koncentraty

nie

Sposób nagrzewania

konwekcja

Zakres temperatury

160-220

Sposób ładowania

micro USB

Regulacja temp

ustawienia do 1 C

Komora grzewcza

stal nierdzewna

Wielkość komory

0,2g

Wytrzymałość baterii

60 min

Similar products