+48 573 580 999
info@flowrolls.pl
Sale!

1,169.101,476.00

Previous lowest price was 1,169.10.

Waporyzator Mighty

Polish Version
SKU N/A Category Brand:

Mighty – Opis produktu

Waporyzator ten to produkt firmy Storz&Bickel, niekwestionowanych pionierów na rynku waporyzacji. Jest to firma, która wyprodukowała kultowy Volcano vaporizer. Jego wydajność i doskonałą jakość produkowanej pary umieszczono teraz w przenośnym Mighty. Jego niewielkie rozmiary i bardzo łatwa obsługa z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ziołowych inhalacji. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Zarówno obudowa i akcesoria jak i wnętrze urządzenia zostało wykonane z ogromną dbałością o detale. Przy dbaniu o sprzęt, jest on w stanie posłużyć użytkownikowi długie lata, oraz zapewnić mu wiele radości i udanych sesji. Waporyzator emituje duże ilości przyjemnej i smacznej pary, która gładko przechodzi przez układ oddechowy nie podrażniając go. Możesz poddawać się relaksującej inhalacji tam gdzie chcesz i jak chcesz z waporyzatorem Mighty. Opatentowane rozwiązania technologiczne, które zostały wykorzystane przy produkcji tego urządzenia to gwarancja bezpiecznego użytkowania i długiej żywotności.

Hybrydowy system grzewczy

Mighty wyróżnia się wśród konkurencji hybrydowym systemem grzewczym, który łączy w sobie nagrzewanie konwekcyjne z kondukcyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nagrzewanie urządzenia jest błyskawiczne. Już po kilku sekundach Mighty jest gotowy do pracy, a Ty możesz oddać się przyjemności inhalacji ulubionymi ziołami. Temperaturę nagrzewania możesz kontrolować samodzielnie za pomocą przycisków. Regulacja co jeden stopień pozwala precyzyjnie dostosować intensywność nagrzewania wybranego przez nas materiału. Możesz wybierać między temperaturą podawaną w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

Potężna moc niewielkiego waporyzatora

Mighty pracuje na mocnej litowo-jonowej baterii – jej żywotność przy pełnym naładowaniu to ok. dwóch godzin pracy. Dla oszczędności baterii waporyzator wyposażono w sprytny czujnik. Jego zadaniem jest wyłączenie urządzenia, gdy nie jest używane. Wszystkie niezbędne parametry jak temperatura czy stan naładowania baterii podawane są na nowoczesnym wyświetlaczu LED. Mighty powiadamia nas o tym, że wkład został podgrzany do żądanej temperatury poprzez alarm wibracyjny. Jest to praktyczne i dyskretne rozwiązanie. Obudowa Mighty została zaprojektowana tak, aby dobrze leżeć w dłoni. Opływowy kształt i małe rozmiary sprawiają, że urządzenie nie rzuca się w oczy. Jest bardzo solidnie wykonany, obudowa z wysokiej jakości tworzywa zapewnia trwałość.

Cechy:

– Szybkie nagrzewanie
– Hybrydowy system ogrzewania suszu
– Powiadomenia wibracyjne
– Możliwość regulacji temp. z dokładnością do jednego stopnia Celsjusza
– Solidna konstrukcja oraz starannie dobrane materiały

Mighty – Zawartość zestawu:

– Waporyzator Mighty
– Ładowarka
– Narzędzie przystosowane do napełniania komory
– Młynek do suszu
– Szczoteczka
– Kapsułka dozująca
– Zapasowe siteka i uszczelki
– Instrukcja obsługi

Model

Mighty, Mighty Medic

Pojemność baterii

2600 mah

Gwarancja

3

Wymienna bateria

nie

Używanie podczas ładowania

tak

Zastosowanie

zioła

Koncentraty

tak

Sposób nagrzewania

hybryda

Zakres temperatury

0-210c

Sposób ładowania

dedykowana ładowarka

Regulacja temp

ustawienia do 1 c

Komora grzewcza

stal nierdzewna

Wytrzymałość baterii

2h

Similar products