+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

1,099.00

Plenty

SKU SAB0087 Categories , Brand:

Waporyzator Plenty – Opis produktu

Plenty to waporyzator kultowego producenta, niemieckiej firmy Storz&Bickel. Doświadczenie projektantów pozwoliło zbudować urządzenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników waporyzacji. Jest to waporyzator stacjonarny, możesz wygodnie korzystać z niego w zaciszu domowym. Duża moc, którą dysponuje wymaga odpowiednich zabezpieczeń – Plenty posiada certyfikat TÜV, co oznacza że spełnia normy bezpieczeństwa i niezawodności.

Innowacyjna spirala chłodząca parę

Plenty produkuje naprawdę duże kłęby pary, która ma optymalną temperaturę i doskonałe właściwości. Dzieje się tak dlatego, że mocno podgrzany wkład jest dodatkowo wychłodzony przed podaniem, tak aby jego jakość i przyjemność inhalacji były nie do pobicia. Jak to działa? Para dostarczana jest przez cewkę z nierdzewnej stali, która ochładza wapor. Ten proces powoduje maksymalizację zawartości substancji aktywnych we wdychanej parze. Wydajny i bezpieczny wymiennik ciepła i termostat, za pomocą którego możesz precyzyjnie sterować temperaturą. Zakres jakim operujesz to 130 °C do 202 °C, wystarczający aby uzyskać najwyższej jakości vapor. Temperaturę kontroluje się na mechanicznym termometrze w stylu retro. Bardzo istotną cechą Plenty jest fakt, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów medycznych, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo użytkowania i trwałość waporyzatora.

Niecodzienna konstrukcja

Waporyzator Plenty posiada niezwykle unikalną konstrukcję i obudowę. Dzięki temu, wyróżnia się on zarówno wśród waporyzatorów stacjonarnych jak i mobilnych. Idealnie sprawdzi się dla osób stawiających na niecodzienny wygląd lub takich, którzy chcą aby ich sprzęt wyróżniał się na tle innych waporyzatorów. Konstrukcja nie wpływa w żadnym stopniu na pogorszenie jakości vaporu. Wręcz przeciwnie – Plenty potrafi zadziwić ilością wyprodukowanej pary, jej świetnym smakiem oraz chłodną temperaturą. 

Cechy:

– Zakres temp. od 130 ° C do 202 ° C

– Wymiary: 6,1 cm x 22,6 cm x 5 cm

– 3 minuty do nagrzania

– Bezpośrednia inhalacja przez spiralną cewkę chłodzącą ze stali nierdzewnej

– Przewód zasilający z wtyczką europejską

– Automatyczne wyłączanie

– 3 lata gwarancji producenta

Plenty – Zawartość zestawu:

– Waporyzator Plenty

– Kabel zasilający

– Dwa dłuższe silikonowe przewody

– Dwa krótsze silikonowe przewody

– 3x zapasowe sitka

– Szczoteczka do czyszczenia urządzenia

– Młynek do suszu

– Instrukcja obsługi

Brands