+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

299.00

Flowermate Slick

Brak w magazynie

SKU FLM0149 Kategorie , Brand:
Waporyzator Flowermate Slick

Nowy Waporyzator Slick firmy Flowermate to najcieńszy i najbardziej elegancki waporyzator do suszu ziół z linii Flowermate.

  • Niezwykle łatwy w użyciu,
  • Ustnik z borokrzemowego szkła,
  • Smukły i elegancki,
  • Urządzenie do aromaterapii niepalne,
  • Wyjątkowa jakość wykonana,
  • W pełni izolowana ścieżka powietrzna zapewnia czysty smak pary,
Możliwość regulacji waporyzatora Flowermate Slick

Waporyzator Slick ma trzy łatwe w użyciu wstępnie ustawione temperatury 195°C, 205°C i 215°C i jest wyposażone w czarną komorę ceramiczną, która może pomieścić do 0,4 grama, a sam waporyzator jest wyposażony w szklany ustnik ze szkła borokrzemowego . Posiada również dotykowe sprzężenie zwrotne, które wibruje, wskazując, kiedy jest gotowe. Izolowany przepływ powietrza omija w górę przez górne otwory przepływu powietrza, zapewniając za każdym razem chłodny i czysty smak pary. Waporyzator Flowermate Slick posiada standardową wymienną baterię 18650. Otwórz dolną część, aby w razie potrzeby wymienić baterię wymienną.

Waporyzacja Suszu Konopnego z Flowermate Slick

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Pojemność baterii

2500mAh

Gwarancja

2

Wymienna brateria

tak

Używanie podczas ładowania

nie

Zastosowanie

zioła

Koncentraty

tak

Sposób nagrzewania

kondukcja

Zakres temperatury

196-215 C

Sposób ładowania

micro Usb

Regulacja temperatury

dedykowane tryby

Komora grzewcza

ceramiczna

Czas nagrzewania

40 s

Wytrzymałość baterii

10-12 sesjii