+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

1,875.00

Waporyzator Volcano Classic Onyx

Jeżeli kupisz ten produkty, zdobędziesz 18750 Punktów Lojalnościowych wartych 56.25!
Polish Version
SKU SAB0645 Category Tag Brand:

Volcano Classic Onyx – Opis produktu:

Kultowy stacjonarny waporyzator konwekcyjny Volcano Classic zapewni Ci wiele relaksujących chwil podczas inhalacji ulubionymi ziołami. Wybrane przez Ciebie zioła zostaną podgrzane do optymalnej temperatury, a wyprodukowana przez urządzenie czysta para dostarczy do Twojego organizmu cennych substancji aktywnych. Taka forma korzystania z dobroczynnego działania ziół wolna jest od toksycznych substancji, które powstają w procesie palenia.

Gwarancja satysfakcji

Doskonale przemyślany system podgrzewania ziół i zamknięcie waporu w szczelnej torebce gwarantuje wysoką jakość inhalacji. Urządzenie nagrzewa się ok. 3 minuty, za pomocą gorącego powietrza, które przepływa przez waporyzator zioła są odparowywane. Następnie zawsze taka sama ilość pary przekazywana jest do balonika z wysokiej jakości tworzywa. Balonik wyposażony jest w szczelny zawór i ustnik, który wypuszcza parę dopiero po jego naciśnięciu. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że szczelny worek możesz zabrać ze sobą wszędzie i korzystać z niego kiedy zechcesz, bo para może w nim być bezpiecznie przechowywana. Unikasz w ten sposób dymu o mocnym i nieprzyjemnym zapachu. Korzystanie z balonika jest łatwe i bardzo wygodne.

Wysoka jakość tkwi w prostocie

Waporyzator Volcano Classic od Storz&Bickel wykonany jest trwałego i bezpiecznego metalu szczotkowanego, dzięki czemu odporne jest na działanie wysokiej temperatury. W produkcji waporyzatora wykorzystano wysokiej jakości materiały, które nie powodują żadnych zmian w smaku vaporu. Zapewniają również długą żywotność waporyzatora. Volcano Analog Solid Valve łączy w sobie moc stacjonarnego waporyzatora z zaletami urządzeń mobilnych. Dzięki balonom Easy Valve, które możesz napełnić w domu i zabrać ze sobą Twoja inhalacja będzie się odbywać tam gdzie chcesz i jak tego potrzebujesz. Para zamknięta w szczelnym balonie może być przechowywana przez kilka godzin nie zmieniając przy tym swojej mocy i walorów smakowych. Zakres temperatur oferowany przez Volcano to od 120°C do 230°C, ustawiasz ją za pomocą analogowego pokrętła znajdującego się na obudowie urządzenia. Po napełnieniu balonu Easy Valve, waporyzator automatycznie wyłącza się, więc jego użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.

Cechy:

– Waporyzator stacjonarny
– Możliwość podłączenia balonu z technologią Easy Valve
– Nagrzewa się w około 3 minuty
– Możliwość podłączenia silikonowego wężyka z ustnikiem
– Opcja waporyzacji koncentratów i wosków

Volcano Classic Onyx – Zawartość zestawu:

– Waporyzator Volcano Classic Onyx

– 4 Balony Easy Valve z ustnikiem

– 1 Balon Easy Valve z adapterem

– Komora na susz zaworu Easy Valve

– Zestaw ekranów

– 3 zatrzaski komory

– 1 pierścień komory

– Liquid Pad na woski i koncentraty

– Zestaw filtrów powietrza VOLCANO

– Szczoteczka do czyszczenia

– Młynek na susz

– Instrukcja obsługi

Similar products