+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

799.00

Vong Titanium 2022 DynaVap

Availability: Na stanie

SKU DVP0769 Kategorie , Brand:

Vong (I): Titanium

Vong (I) Titanium to kolejna odsłona kultowego już waporyzatora butanowego od firmy Dynavap. Dynavap to amerykańska firma będąca światowym liderem w produkcji waporyzatorów nie korzystających z prądu czy baterii. Sprzęt jest kolejnym wcieleniem waporyzatora Vong 2021 – waporyzatora przeznaczonego do idealnego współgrania z filtracją wodną.

Dzięki specjalnie wyprofilowanemu ustnikowi, waporyzator kompatybilny jest z każdą filtracją wodną posiadającą żeński szlif 10mm lub 14mm. By cieszyć się idealnie schłodzonym i przyjemnym vaporem, nie potrzebny jest już żaden dodatkowy adapter czy przejściówka. 

Wszystkie części zostały stworzone z tytanu. Dzięki temu, sprzęt jest niezwykle lekki i odporny na zniszczenia. Główną, środkową część waporyzatora można także wymienić. Firma Dynavap planuje wypuścić wiele dodatkowych części obudowy z różnych materiałów i w różnej kolorystyce. Dzięki temu, możliwa będzie personalizacja urządzenia w celu dobrania odpowiedniego koloru i materiału który odpowiadać będzie użytkownikowi. 

Waporyzator został także wyposażony w nową nasadkę komory grzewczej zwaną Captive Cap. Posiada ona specjalne wcięcia i poprawioną geometrię względem poprzednich wersji. Dzięki temu, nasadka lepiej trzyma się komory grzewczej, a użytkownik nie musi martwić się że spadnie lub wysunie się ona przypadkowo podczas użytkowania.

Także w komorze grzewczej znaleźć możemy ciekawe rozwiązania technologiczne. Posiada ona funkcję zwaną “Adjust-a-Bowl”. Sprawia ona, że metalowe sitko w komorze jesteśmy w stanie ustawić w trzech różnych pozycjach. Dzięki temu, zdecydować możemy o pojemności samej komory – od pełnej aż do minimalnej. Idealnie sprawdza się to w trakcie przyjmowania minimalnych ilości suszu – wystarczy wyciągnąć sitko oraz ustawić je wyżej w komorze, by zmniejszyć jej rozmiary. 

Cechy:

– Tytanowa obudowa zapewniająca lekkość oraz wytrzymałość. 

– Wyprofilowany ustnik – dzięki czemu sprzęt pasuje do każdej filtracji wodnej o żeńskim szlifie 10mm i 14mm.

– Wymienna środkowa część obudowy. Zezwala to na dalszą personalizację urządzenia.

– Regulowana pojemność komory na susz

– Ulepszona nasadka komory grzewczej, zapewniająca lepszą przyczepność do komory. 

Zawartość zestawu:

– Nasadkę komory grzewczej Captive Cap
– Komorę grzewczą z funkcją regulacji pojemności
– Główną część urządzenia z możliwością personalizacji oraz wyprofilowany ustnik
– Kondensator wraz z niezbędnymi uszczelkami