+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

2,815.00

Waporyzator Volcano Hybrid Onyx

SKU SAB0646 Kategorie , Brand:

Opis produktu

Volcano Hybrid Onyx to nowa, czarna odsłona kultowego już waporyzatora stacjonarnego Volcano Classic. Producent Storz&Bickel wprowadził wiele udoskonaleń i innowacji, takich jak między innymi: możliwość podłączenia silikonowego węża czy aplikacja mobilna. Bardzo szybki proces nagrzewania pozwoli ci cieszyć się suszem już w ciągu 1-2 minut. Panele sterowania są zintegrowane z dużym wyświetlaczem i można nimi sterować za pomocą przycisku dotykowego lub. Kontrola aplikacji za pośrednictwem aplikacji S&B na Androida i IOS pozwoli ci również sterować urządzeniem za pośrednictwem telefonu. Wysokiej jakości materiały i wykonanie, do jakiego jesteś przyzwyczajony firmy Storz&Bickel, gwarantują długą żywotność naszego Volcano Hybrid. Waporyzator został wyprodukowany w Niemczech.

Volcano Hybrid – Nowe rozwiązania

Wraz z pojawieniem się wersji Hybrid, producent wyposażył waporyzator w nowy, obrotowy system przezaczony dla silikonowego węża. Dzięki temu, silikonowe akcesorium nie plącze się i jest wygodne w użytkowaniu.

Nowa aplikacja, dostępna zarówno na system Android jak i IOS sprawia, że użytkowanie sprzętu jest jeszcze przyjemniejsze. Pozwala ona sterować funkcjami takimi jak regulacja temperatury.

Cechy:

– Szybkie nagrzewanie komory już w ciągu 1-2 minut
– Interaktywna aplikacja i bluetooth
– Nowy obrotowy system montowania silikonowego węża
– Możliwość korzystania z balonów z technologią EASY VALVE
– Duży dotykowy wyświetlacz z panelem sterowania urządzeniem

Volcano Hybrid Onyx- Zawartość zestawu

– Waporyzator Volcano Hybrid Onyx
– Kabel zasilający
– 3 balony EASY VALVE z ustnikiem
– 1 balon EASY VALVE  z adapterem
– zestaw wężowy
– komora grzewcza
– zestaw sitek
– pędzelek przeznaczony do czyszczenia
– zestaw filtrów powietrza
– młynek Volcano
– instrukcja obsługi