+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

279.00

Waporyzator X-Max Starry 3.0

Out of stock

Polish Version

X-Max Starry 3.0 – Opis produktu

Starry 3.0 stworzony został przez znaną i docenianą firmę X-Max, twórców między innymi X-Max V3 PRO. Dzięki innowacyjnemu, ceramicznemu systemowi grzewczemu, Waporyzator Starry 3.0 podgrzewa susz natychmiast. Urządzenie posiada pełną kontrolę temperatury, wymienną baterię, magnetyczny ustnik z cyrkonem i anodowany aluminiowy korpus. Sprawia to, że sprzęt ten posiada wspaniały stosunek jakości do ceny.

Komora grzewcza jak i ustnik zostały wykonane ze specjalnego rodzaju ceramiki, co zapewnia idealny i czysty smak podczas waporyzacji. Porządna, metalowa obudowa i możliwość używania w trakcie ładowania sprawia, że jest to niezwykle częsty wybór przez miłośników waporyzacji.

Wymienna bateria 18650

To waporyzator na susz z potężna baterią o pojemności  2900 mAh, podobną do poprzednika. Ponad to, Akumulator Samsung 18650 jest wymienny, dzięki czemu Twoje sesje nie będą musiały się nagle kończyć z powodu braku baterii. Bateria pozwala waporyzować do 80 minut, co jest jednym z lepszych wyników w tej półce cenowej. Bateria ładuje się przez port micro-USB, wystarczy około 90 minut do pełnego naładowania.

Smak pary jest świetny, szczególnie na niższych temperaturach. Nawet jednak przy użyciu wyższych temperatur para zawsze będzie odpowiednio schłodzona, dzięki czemu inhalacja jest bardzo komfortowa. Ogólna jakość pary jest bardzo dobra, zdecydowanie lepsza niż w innych modelach elektronicznych w podobnej cenie. Komora grzewcza waporyzatora mieści 0,2-0,3 g. Taka ilość zapewnia długą, 10-minutową inhalację, której efekty zadowolą nawet wymagających fanów ziół.

Cechy:

– Wymienna bateria 18650
– Ceramiczny system grzewczy
– Pełna kontrola temperatury
– Solidna konstrukcja i obudowa
– Powiadomienia wibracyjne

X-Max Starry 3.0 – Zawartość zestawu:

– Waporyzator X-Max Starry 3.0
– Bateria 18650 Samsung 2600 mAh
– Kabel USB
– Ubijak do suszu
– Wycior
– Pęseta
– Podkładka pod koncentraty i woski
– Zapasowe sitka
– Instrukcja obsługi

Similar products