+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

419.00

Boundless CF Vaporizer

Brak w magazynie

SKU BOU0105 Kategorie , Brand:
System grzewczy łączy w sobie zalety przewodzenia i konwekcji

Dzięki czemu z ziół i koncentratów czerpiemy to, co najlepsze. Boundless CF Vaporizer daje tutaj pełną swobodę – waporyzujesz zarówno suszone rośliny, jak i koncentraty. Już po 20 sekundach jest gotowy do pracy. Niewielkie i bardzo eleganckie body kryje w sobie moc, która zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas każdej inhalacji. Boundless CF Vaporizer wytwarza mocno nasyconą chmurę pary o smaku i mocy, która gwarantuje niesamowite doznania i pełen relaks podczas każdej sesji.

Waporyzator Boundless CF to mniejsza wersja dobrze znanego modelu Boundless CFX

Posiada ceramiczną komorę grzewczą, która zapewnia bardzo wysoką jakość pary. Ustnik wykonany z tworzywa medycznego posiada wbudowaną komorę chłodzącą. Dzięki temu Boundless CF dostarcza odpowiednio schłodzoną i hermetyczną parę. Jest jedwabisty, pełen mocy i nie podrażnia gardła. Twoja waporyzacja będzie czystą przyjemnością. Jak na swój mały rozmiar jest bardzo pojemny. Ceramiczna komora grzewcza mieści pół grama suchej masy. Jego wielką zaletą jest to, że nie musisz robić całej komory. Dzięki efektowi konwekcji możesz włożyć do komory grzewczej nawet 0,1 grama suszu, a Boundless będzie działał równie wydajnie. Na jakość wytwarzanej pary nie wpływa również stopień zmielenia ziół. Możesz napełnić komorę mocno zmielonymi suszonymi ziołami lub delikatnie rozgnieść palcami, w obu przypadkach uzyskasz zadowalające rezultaty. Możesz więc waporyzować dokładnie tak, jak lubisz. Boundless CF Vaporizer dobrze współpracuje również z koncentratami. Umieszczone są w specjalnym pojemniku w komorze grzewczej i już możesz cieszyć się swoim ulubionym smakiem.

Dokładność regulacji

Można łatwo je kontrolować za pomocą przycisku na korpusie. Wyraźna podziałka i podświetlenie zawsze zapewniają precyzyjny wybór. Zioła można podgrzewać w temperaturach: 179, 188, 196, 204 i 213 stopni Celsjusza. Ten duży wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień pozwala wybrać idealny stopień nagrzewania dla każdego materiału. Boundlass CF Vaporizer daje Ci swobodę i możliwość dostosowania urządzenia do Twojego ulubionego smaku i efektu waporyzacji. Rozgrzewanie jest niezwykle krótkie – już po 20 sekundach możesz rozpocząć relaksującą sesję z Boundless CF. Waporyzator zasilany jest baterią, która zapewnia 35-40 minut waporyzacji po 2 godzinach ładowania. Poziom naładowania baterii można sprawdzić za pomocą głównego przycisku LED na urządzeniu. Trzy kliknięcia przycisku wyświetlą stan baterii. Ładowanie odbywa się przez port microUSB, dzięki czemu można go ładować za pomocą ładowarki do telefonu lub powerbanku.Zacznijmy od rozmiaru –

Kompaktowość

Boundless CF jest tak mały, że bez problemu mieści się w kieszeni. Jest prawie całkowicie ukryty w dłoni, zapewniając pełną dyskrecję w miejscach publicznych. Miękki gumowy korpus nie tylko dobrze leży w dłoni, ale także chroni przed poparzeniami. Boundless CF Vaporizer został wykonany bardzo starannie, prezentuje się ciekawie i bardzo nowocześnie. W zestawie z Boundless CF Vaporizer otrzymujesz kabel micro-USB, pojemnik na koncentraty, czyścik komorowy oraz ubijak ziołowy.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

 

Brands