HydraVong

 87.33

Opis

Opis

HydraVong Vaporizer to nowa, ulepszona wersja NonaVong Vaporizer. Jego działanie opiera się dokładnie na tej samej formule, jednak model ten zaprojektowano specjalnie do użytku wraz z filtrem wodnym. Ulepszono także design – ten niezwykle stylowy, drewniany waporyzator posiada teraz nieregularne żłobienia, dzięki którym nie dość, że wygląda bardziej naturalnie, to stał się o wiele wygodniejszy w użytkowaniu.

HydraVong, tak jak wszystkie waporyzatory DynaCap jest tzw. waporyzatorem ręcznym (butanowym). Do ogrzania suszu używa się zewnętrznego źródła ciepła, najczęściej zapalniczki żarowej. HydraVong nie posiada zatem żadnych elementów elektronicznych, dzięki czemu jest bezawaryjny, wyjątkowo trwały i gotowy do użycia w każdej chwili. Pomimo że jest jednym z najmniejszych dostępnych na rynku waporyzatorów, produkuje bardzo imponującą parę: gładką, smaczną i obfitą, a jej gęstością możemy sterować poprzez air-port (tzw. sprzęgło).

HydraVong jest niezwykle prosty w użyciu. Susz umieszcza się w komorze, na którą zakładana jest stalowa nasadka – tzw. cap, którą następnie ogrzewa się palnikiem. Gdy temperatura waporyzacji zostaje osiągnięta, cap wydaje charakterystyczne kliknięcie. Oznacza to, że można rozpocząć inhalację. Cap ponownie kliknie, gdy temperatura spadnie poniżej optymalnego poziomu. Aby kontynuować waporyzację, należy go ponownie ogrzać. Ten prosty system kontroli temperatury jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, skuteczny i niemalże bezawaryjny.

HydraVong Vaporizer wyposażony jest w niewielką komorę grzewczą. Zmieści ona maksymalnie 0,1 g suszu. HydraVong zapewnia jednak wystarczającą wydajność, aby cieszyć się wyjątkową, gęstą i aromatyczną parą. Co więcej, mechanizm HydraVong, umożliwia zmniejszenie pojemności komory grzewczej o 25% lub 50%. W praktyce oznacza to, że jego budowa umożliwia waporyzację nawet bardzo małych ilości suszu przy zachowaniu optymalnych parametrów waporyzacji. Jeżeli jesteście fanami tzw. microdosing’u, to regulacja ta zapewne przypadnie Wam do gustu. Jest to możliwe dzięki zdolności HydraVong’a (i wszystkich pozostałych DynaVap’ów) to pełnej ekstrakcji suszu, tj. wydobycia z ziół wszystkiego, co tylko waporyzator jest w stanie z nich wydobyć. Warto dodać, że waporyzatory marki DynaVap, w tym HydraVong są waporyzatorami on-demand. Oznacza to, że możesz przerwać inhalację kiedy tylko chcesz i w dowolnym momencie ją wznowić nie marnując materiału. Ponadto, tytanowy tip, w który wyposażony jest HydraVong o wiele szybciej nagrzewa się i stygnie, co również wpływa pozytywnie na wydajność inhalacji.

Podsumujmy! Co nowego w HydraVong?

Pierwszą i podstawową zmianą wprowadzoną do HydraVong jest wyprofilowanie dolnej części jego obudowy w sposób umożliwiający bezpośrednie połączenie jej z filtrem wodnym ze złączem 14,5 mm. Jesteś fanem filtrów ze złączem 18,8 mm.? Nie przejmuj się! Wystarczy, że dokupisz szklaną przejściówkę! Oczywiście możesz korzystać ze swojego HydraVong także bez użycia filtra wodnego. Wówczas wdychaj parę bezpośrednio z ustnika. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem jednoczesnej waporyzacji i filtracji wodnej – znalazłeś właśnie idealne dla siebie rozwiązanie.

A może jeszcze nie wiesz jakie są zalety waporyzacji przy użyciu filtra wodnego? Śpieszymy z wyjaśnieniem! Takie połączenie umożliwia wdychanie znacznie większych ilości pary, w porównaniu do standardowej waporyzacji, ale także zapewnia parze schłodzenie oraz nawilżenie. Inhalacje te dostarczają kompletnie nowych doznań.

Kolejną zmianą w HydraVong w porównaniu do starszego modelu są nowe żłobienia w górnej części obudowy. Ułatwiają one obracanie urządzenia w trakcie ogrzewania, zapewniając lepszy chwyt. Żłobienia nadają jednocześnie nowy design. HydraVong wygląda niemalże jak surowy kawałek drewna, co sam producent nazywa eko-desingem.

Zupełnie nowy jest też kształt tzw. air-portu. W HydraVongu jest on wąski i długi, co ułatwia jedynie częściowe zasłanianie go. Mamy wówczas większą kontrolę nad gęstością produkowanej pary. Każdy użytkownik może dostosować ją do swoich upodobań. Warto pamiętać, że sprzęgła nie należy całkowicie zatykać w trakcie zaciągania się. Para mogłaby być wówczas za ciepła. Dużo lepszym rozwiązaniem jest jedynie nieznaczne przysłonięcie otworu, czyli częściowe ograniczenie dopływu dodatkowego powietrza – wówczas para i tak będzie gęsta, jednak jej temperatura będzie bardziej komfortowa.

Dzięki nowościom wprowadzonym do HydraVong, DynaCap zminimalizował trudności w użytkowaniu waporyzatorów manualnych przez nowych użytkowników do minimum. To sprawia, że produkt ten jest świetnym wyborem zarówno dla doświadczonych użytkowników ceniących sobie wygodę stosowania i jakość inhalacji, jak i dla nowicjuszy, którzy dopiero uczą się techniki manualnego ogrzewania suszu i regulacji przepływu powietrza. Połączenie drewnianego body, tytanowego tip’a oraz kompatybilności z fajką wodną to niewątpliwie kombinacja godna uwagi.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Brands