+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

799.00

Grzałka Indukcyjna DynaVap Orion

Out of stock

Polish Version
SKU FLA0214 Category Brand:

Grzałka indukcyjna DynaVap DynaTec Orion v2 to niezwykle kompaktowy system grzewczy stworzony specjalnie do waporyzatorów DynaVap. Ciesz się sesją  ze Swojego VapCap-a , gdziekolwiek jesteś! Akumulator ma pojemność 1000 mAh, co średnio wystarcza na 50 nagrzań i współpracuje zarówno z tytanowymi, jak i z końcówkami ze stali chirurgicznej.

Aby działać, po prostu włóż Swojego  VapCap-a lub inny model od DynaVap do komory, aż zobaczysz migające pomarańczowe światło i poczekaj na kliknięcie wskazujące, że urządzenie właśnie się podgrzewa. W ciągu zaledwie czterech do sześciu sekund Twój susz lub  zostanie perfekcyjnie rozgrzany, a Ty będziesz gotowy na rozpoczęcie inhalacji. Funkcja automatycznego wyłączania ogranicza nagrzewanie do maksymalnie 10 sekund na raz.

Dołączone etui zapinane na zamek pomieści nie tylko grzałkę Orion, ale także kabel ładujący USB-C czy dołączony schowek SnapStash.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.