+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

199.00

VapCap M 2020 Waporyzator

Brak w magazynie

SKU DVP0052 Kategorie , Brand:
Przedstawiamy najnowszą wersję VapCap „M” 2020.

To najnowsze urządzenie to udoskonalona edycja słynnych waporyzatorów manualnych do podgrzewania suszu ziołowego od amerykańskiej firmy DynaVap. Waporyzator jest idealny nie tylko dla koneserów i wyznawców marki, ale dzięki swojej intuicyjności i prostej obsłudze, również dla osób początkujących. Urządzenie jest bezawaryjne, ponieważ nie zawiera żadnej elektroniki. Działa bez baterii, wystarczy zapalniczka, albo palnik. Susz jest podgrzewany, a nie spalany. VapCap „M” 2020 zawiera kilka ekscytujących aktualizacji dla bardziej wciągających wrażeń. Co nowego w wersji 2020? „M” 2020 ma teraz:

  • funkcjonalną geometrię Captive Cap,
  • fasetowaną końcówkę z ząbkami zapewniającą idealny przepływ powietrza,
  • chiral airports – do kalibracji przepływu powietrza,
  • technologię regulacji komory ekstrakcyjnej (możliwość zmniejszenia jej o nawet 50%, aby ułatwić przyjmowanie mikrodawek),
  • stożkowy ustnik o średnicy 10 mm,
  • zwiększoną przyczepność (wygodne wgłębienia w środkowej części),
  • poprawioną nakładkę,
  • ekologiczne opakowanie w 100% nadające się do recyklingu.

Dzięki powyższym rozwiązaniom najnowsza wersja VapCap zwiększa jakość inhalacji Twoim ulubionym suszem ziołowym. VapCap „M” 2020 DynaVap już przyzwyczaił nas do eleganckiego i prostego designu swoich VapCapów. Urządzenia są dyskretne i niewielkich rozmiarów. Edycja  „M” 2020, podobnie jak jej poprzednicy, jest wykonana ze stali nierdzewnej klasy medycznej, aby zapewnić wysokiej jakości i trwałe urządzenie za rozsądną cenę. Ponadto  „M” 2020, podobnie jak wszystkie VapCap, jest wyposażony w opatentowaną przez DynaVap nasadkę wskazującą temperaturę. VapCap „M” 2020 jest modułowy i kompatybilny z innymi produktami i komponentami DynaVap. Całkowita długość waporyzatora wynosi 92 mm.

Waporyzacja to alternatywa

dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.