...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Nowy DynaVap VapCap „B” – Nowy waporyzator kosztem tegorocznej edycji modelu „M”?

Table of Contents

Wstęp

Firma DynaVap to niekwestionowany lider na rynku konopnym w kwestii waporyzatorów butanowych/manualnych. Zmienili oni rynek bezpowrotnie, będąc pierwszą firmą, której udało się naprawdę spopularyzować nową metodę waporyzacji – bez potrzeby baterii czy prądu. 

Firma posiada na rynku cały wachlarz waporyzatorów butanowych/manualnych. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni waporyzator pod względem ceny, materiałów użytych w produkcji oraz zadań, jakie ma spełniać. Dzięki tej różnorodności firma DynaVap jest w stanie trafić do jak najszerszego grona odbiorców – zarówno tych szukających naprawdę drogiego waporyzatora, jak i takich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z waporyzacją.

Linia “VapCap M”

Już od pierwszego wcielenia tej serii (2017 rok.), linia “VapCap M” służyła za flagową linię sprzętu firmy DynaVap. Jest to podstawowa, budżetowa seria idealnie nadająca się na pierwszy waporyzator. Jest to (w porównaniu do innych linii) tani waporyzator, pozwalający zaznajomić się użytkownikowi z tym światem bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów wstępnych. Mnogość akcesoriów również wpływa pozytywnie na odbiór tej serii przez entuzjastów waporyzacji. Dzięki dostępności adapterów, przejściówek i całej masy części zamiennych, za stosunkowo niewielką cenę skompletować można dobrej jakości zestaw kompatybilny z filtracją wodną. 

Tradycyjnie, firma DynaVap co roku wypuszczała na rynek nowy i odświeżony model VapCapa. Z reguły, nowe modele zawierały lekkie poprawki wizualne oraz konstrukcyjne w porównaniu do modelu z poprzedniego roku. Takimi zmianami były np. zmiana wyglądu body, powiększenie wlotu powietrza czy zmiany w konstrukcji komory grzewczej (w celu lepszego przepływu powietrza)