+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

499.00

Waporyzator Flowermate V5.0s PRO

Brak w magazynie

SKU FLM0383 Kategorie , Brand:

V5.0s PRO – Opis produktu

V5.0s PRO to najnowocześniejsza wersja kultowego waporyzatora V5.0s od firmy Flowermate. Jest to elektryczny, sesyjny waporyzator kondukcyjny. Susz podgrzewa się poprzez gorące ściany komory grzewczej. Względem poprzednika, wprowadzonych zostało wiele uleprzeń i innowacji. Warto tu wspomnieć o aspektach takich jak między innymi cyfrowy wyświetlacz OLED i pełną kontrolę nad zakresem temperatury. 

Stylowy i dyskretny wygląd

Zewnętrzna powłoka o wymiarach 134mm x 94mm x 45mm jest wykonana z anodowanego aluminium, które nadaje waporyzatorowi wdzięku i elegancji. Zakres temperatur wynosi od 40C do 230C. Użytkownik posiada pełną kontrolę nad temperaturą. Idealnie sprawdza się to w przypadku waporyzacji koncentratów i ziół innych niż koniopie.

Ekran OLED na urządzeniu wyświetla ustawioną temperaturę wraz z rzeczywistą temperaturą i żywotnością baterii. Urządzenie posiada również funkcję przejścia, dzięki czemu można korzystać z waporyzatora podczas ładowania. Kolejnym plusem tego sprzętu jest niezwykle szybki 45-sekundowy czas nagrzewania. Urządzenie jest zasilane 2 bateriami litowymi LG 2600 mAh, które można ładować. Element grzewczy jest podobny do V5.0s. Użyj ustnika ze szkła borokrzemianowego, aby cieszyć się czystym i intensywnym smakiem pary. Przyciski sterujące znajdują się z boku i można je łatwo aktywować 5 kliknięciami. Całkowity czas ładowania akumulatorów Flowermate V5.0s Pro wynosi około 4 godzin i pozwala na 2 godziny i 30 minut rzeczywistego użytkowania.

Cechy:

– Wyświetlacz OLED
– Dyskretna i wytrzymała obudowa
– Wydajna i wytrzymała bateria
– Ustnik ze szkła borokrzemowego
– Pełna kontrola nad temperaturą

V5.0s PRO – Zawartość zestawu:

– Flowermate V5.0s PRO
– Ładowarka
– Szklany ustnik
– Ubijak do suszu
– Szczoteczka do czyszczenia
– Kapsułka na susz
– Kapsułka na koncentraty
– Zapasowe sitka
– Instrukcja obsługi