+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

399.00

Waporyzator X-Max V3 PRO

Jeżeli kupisz ten produkty, zdobędziesz 3990 Punktów Lojalnościowych wartych 11.97!
Jeżeli kupisz ten produkty, zdobędziesz 3990 Punktów Lojalnościowych wartych 11.97!
Polish Version

X-Max V3 PRO – Opis produktu

X-Max V3 Pro to waporyzator hybrydowy ze znaczną przewagą kondukcji (przelatującego gorącego powietrza). Wypuszczony został na rynek przez znaną i docenianą firmę X-Max, twórców między innymi X-Max Starry 3.0. Ceramiczna ścieżka pary skutecznie chłodzi parę oraz zapewnia przyjemny i czysty vapor. Waporyzator operuje w granicach 100 – 210 stopni z dokładnością regulacji do jednego stopnia Celsjusza. Ustnik wyposażony został w magnes, dzięki czemu bardzo szybko można odsłonić komorę grzewczą. Jest to także bardzo pomocne podczas czyszczenia urządzenia.  

X-Max V3 Pro pracuje w dwóch trybach – Sesyjnym oraz On-Demand. Tryb sesyjny to zwykły tryb w którym komora grzewcza jest podgrzana podczas całej sesji. W trybie On-Demand, waporyzator podgrzewa się tylko podczas wciskania przycisku. Tryb ten polega głównie na kondukcji, pozwala zaoszczędzić baterię oraz świetnie sprawdza się podczas przyjmowania mniejszych ilości suszu

Waporyzator został wyposażony w ładowalny oraz wymienny akumulator 18650. W związku z tym,  możemy szybko wymienić baterię, aby cieszyć się nieprzerwaną waporyzacją. Pełny akumulator starcza na około 50 minut pracy.

Cechy:

– Zakres temp. od 100 ° C do 210 ° C

– Dwa tryby pracy (On demand oraz sesyjny)

– Wymienna bateria 18650

– Ceramiczna ścieżka pary

– Ustnik przyczepiany na silny magnes

– Port USB-C

Zawartość zestawu:

– Waporyzator X-MAX V3 Pro
– Kabel USB-C
– wkład do waporyzacji koncentratów i wosków
– wycior do czyszczenia
– stalowe mieszadełko do suszu
– instrukcja obsługi

Color

Black, Silver, very peri