...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Fenix Mini Plus 2023 – Nowa odsłona kultowego waporyzatora!

Table of Contents

Wstęp:

Waporyzator Fenix Mini podbił serca polskich miłośników waporyzacji. Jest to niekwestionowany lider w kategorii budżetowych waporyzatorów na rynku. Dzięki swoim małym gabarytom jest niezwykle dyskretny oraz przypomina popularne papierosy elektryczne. Na rynku jest również szereg akcesoriów oraz części zamiennych. Pozwala to użytkownikowi spersonalizować swoje urządzenie oraz wybrać spośród całego wachlarza akcesoriów.

Z niezwykłą radością informujemy, że do sklepów wchodzi nowa odsłona tego sprzętu: Fenix Mini Plus!

Fenix Mini Plus – Co nowego?

W nowej odsłonie dodanych zostało wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Należy jednak podkreślić, iż jest to bardziej ewolucja niż rewolucja. Zachowany został wygląd, rozmiar oraz sposób funkcjonowania kultowego Fenixa Mini. Oznacza to również, że wszystkie części zamienne oraz akcesoria do starszego modelu takie jak kapsułki, bubblery czy ustniki są również kompatybilne z nowym Fenixem Mini Plus.

Nowy port oraz funkcja szybkiego ładowania

Fenix Mini Plus został wyposażony w port ładowania typu USB-C. Nowsza generacja portu przekłada się na prędzej naładowane w pełni urządzenie. Jest to również popularny rodzaj ładowania – można więc korzystać z jednego kabla zarówno do waporyzatora, jak i smartfonu lub innej elektroniki. Urządzenie zostało także wyposażone w funkcję „fast charging”.

Powiadomienie wibracyjne

Nowa odsłona została wyposażona w powiadomienie wibracyjne. Gdy waporyzator osiągnie ustawioną na nim temperaturę, oprócz standardowej zmiany koloru podświetlenia ustnika, urządzenie zawibruje, by powiadomić o tym użytkownika.

Szerszy zakres temperatur

Do tej pory, klasyczny Fenix Mini posiadał regulację temperatury w zakresie 160c-221c z dokładnością do jednego stopnia Celsjusza. Nowy Fenix Mini Plus posiada szerszy zakres dostępnych temperatur: 120c-221c. Dzięki temu świetnie nadaje się on również do waporyzacji innych ziół niż konopie. Wiele ziół nadających się do waporyzacji wymaga  niższych temperatur niż oferowane wcześniej 160c. Dzięki nowej funkcji, bez problemu można sięgać teraz również po inne zioła!

Podsumowanie

Nowy Fenix Mini Plus to bardzo dobrze zapowiadający się waporyzator. Do sprawdzonej i lubianej konstrukcji, dodany został szereg udogodnień oraz funkcji. Warto również dodać, że funkcje takie jak powiadomienie wibracyjne, USB-C czy szeroki zakres temperatur to funkcje, które spotykane są z reguły w droższym sprzęcie z wyższej półki cenowej.