...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Filtracja wodna

Table of Contents

 

Filtracja wodna – wprowadzenie

Wraz z szybkim wzrostem popularności produktów CBD oraz medycznej marihuany, na rynku pojawia się coraz więcej akcesoriów i gadżetów konopnych. Znaleźć można wiele przydatnych produktów, będących w stanie pozytywnie wpłynąć na naszą konsumpcję suszu. Filtracja wodna jest jednym z najczęściej polecanych elementów – transformujących proces spożywania konopi w zupełnie inne doświadczenie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli filtracji wodnej. Potrafią one różnić się wielkością, funkcją czy nawet materiałem z którego są wytworzone.

Warto również zaznaczyć, że filtrację wodną można stosować zarówno podczas tradycyjnego palenia, jak i podczas waporyzacji. Wpłynie ona pozytywnie zarówno na tradycyjny dym wytworzony na skutek spalania suszu, jak i na vapor produkowany podczas korzystania z waporyzatora.

Różne rodzaje filtracji wodnej

Duża popularność filtracji wodnej sprawia, że na rynku znaleźć możemy wiele różnych jej rodzajów. Potrafią różnić się one materiałem z którego są zrobione (szkło, akryl, silikon), rodzajem filtrowania czy rozmiarem. Wśród najpopularniejszych rodzajów warto wyróżnić przede wszystkim dwie główne kategorie – bonga oraz bubblery.