+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

1,499.00

Puffco Peak Vaporizer

Brak w magazynie

SKU PUF0145 Category Brand:

Rewolucyjny waporyzator do podgrzewania koncentratów Puffco Peak dostarczy Ci doznań klasy premium. Wyposażony we wbudowany filtr wodny, ceramiczny nail i inteligentną kalibrację temperatury podgrzewania vaporizer Puffco Peak to jedyny w swoim rodzaju sprzęt. To czy jesteś początkujący czy może już jesteś koneserem waporyzacji nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Urządzenie jest przyjazne dla każdego użytkownika.

Jakość na najwyższym poziomie

Puffco Peak oferuje zawsze niezapomniane doznania, dopasowuje się do Twojego ulubionego stylu waporyzacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii uzyskasz wapor o bardzo intensywnym smaku i aromacie. Zawsze odpowiednio schłodzoną dzięki filtrowi wodnemu. Niewielkie, ale niezwykle designerskie urządzenie składa się z podstawy wykonanej z wysokiej jakości silikonu. Dzięki temu całość jest stabilniejsza i wytrzymalsza. Ceramiczna misa jest łatwa w demontażu i utrzymaniu w czystości. Koncentrat umieszczasz wygodnie przed rozgrzaniem urządzenia, co jest jego dodatkowym atutem. Wykorzystanie ręcznie dmuchanego szkła borokrzemowego, które jest odporne na zmiany temperatury i podgrzewanie pozwoliło uzyskać efekt czystej i pełnej oryginalnego smaku pary. Urządzenie pozwala na wykonanie czterech indywidualnych ustawień temperatury. Oferuje optymalnie ustawienia, które dopasujesz do swoich upodobań i sytuacji w jakiej korzystasz z waporyzacji. Dla miłośników długich sesji stworzono tryb Sesh z czasem nagrzewania 20 sekund. Tryb Smartware to inteligentne dopasowanie czasu podgrzewania, w momencie gdy misa jest jeszcze gorąca a urządzenie ma być wielokrotnie użytkowane.

Intuicyjna obsługa

Vaporizer Puffco Peak zasilany jest baterią, którą możesz ładować zarówno za pomocą łącza USB jak i z gniazdka. Proces ładowania trwa 2 godziny. Przy pełnym naładowaniu baterii urządzenie oferuje podgrzanie trzydziestu porcji koncentratów. Stan naładowania baterii sprawdza się za pomocą trzykrotnego naciśnięcia przycisku – dyskretny pasek podświetlenia LED za pomocą odpowiedniego koloru pokazuje nam w jakim stopniu bateria jest naładowana. Aby ustawić jeden z czterech poziomów temperatury nagrzewania wystarczy pojedyncze naciskanie przycisku. Kolory paska LED pokazują nam wysokość temperatury: niebieski to LOW, zielony MEDIUM, czerwony HIGH, natomiast białe podświetlenie informuję, że urządzenie podgrzewa w trybie PEAK. Gdy urządzenie jest gotowe daje znak świetlny i wibracyjny.

Bogate wyposażenie i wsparcie producenta

Kupując Puffco Peak wybierasz najwyższą jakość dostępną na rynku. Użytkowanie waporyzatora zgodnie ze wskazaniami producenta gwarantuje długotrwałe zadowolenie i żywotność na wiele lat. Gwarancja producenta obejmuje elementy elektroniczne i trwa przez rok. Zestaw z waporyzatorem Puffco Peak zawiera: patyczki do czyszczenia, nail ceramiczny, dabber, kwarcowy Carb Cap oraz ładowarkę. Wszystko to zapakowane w eleganckie i bardzo dyskretne etui, w którym całość będzie zawsze właściwie przechowywana i bezpieczna w transporcie.

Niesamowite wrażenia z Puffco Peak

Zanurz się w świecie relaksujących i przyjemnych doznań zawsze kiedy tylko zechcesz. Vaporizer Puffco Peak to mocny i bogaty w substancje aktywne wapor. Wielkie chmury jedwabistej pary, zawsze w idealnej temperaturze to maksymalne wrażenia i długotrwała satysfakcja. Delikatny dla dróg oddechowych i jednocześnie intensywny w działaniu wapor z koncentratów zadowoli miłośników ziołowych inhalacji.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

 

Brands