+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

349.00

Puffco Plus Vaporizer

Brak w magazynie

SKU PUF0146 Category Brand:

Niezwykle piękny, bardzo dyskretny waporyzator Puffco Plus oferuje najwyższej jakości doznania podczas inhalacji koncentratami. Urządzenie mieści się w kieszeni, wyglądem nie różni się niczym od e-papierosa. Bardzo wygodny, przenośny vaporizer jest niezwykle łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Mimo swoich niewielkich rozmiarów zapewnia wysokiej jakości, czysty i mocny wapor. Jest to kompaktowe urządzenie, które zaprojektowano z myślą o komfortowych inhalacjach dosłownie w każdych warunkach. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie i cieszyć się doskonałym smakiem koncentratów ziołowych.

Podgrzewanie bez przypaleń

Komora ceramiczna bez zwojów lub knotów wewnątrz zapewnia równomierne podgrzania koncentratu. Dzięki temu uzyskasz jednolity smak podczas całego procesu waporyzacji. Koniec z przypaleniami, Puffco Plus to zawsze najwyższa jakość pary. Unikatowy ustnik z wbudowanym narzędziem do ładowania koncentratów w komorze, osłoną przeciw bryzgową i specjalną nakładką został stworzony dla najwyższego komfortu użytkowania vaporizera Puffco Plus. Gdy naciśniesz końcówkę ustnika narzędzie do ładowania koncentratów wysuwa się, aby proces ładowania był jeszcze łatwiejszy i odbywał się zawsze bez zabrudzeń. Komora ceramiczna gwarantuje całkowite odparowanie koncentratu i jest prosta w utrzymaniu w czystości.

Zawsze dostosowany do Twoich potrzeb

Puffco Plus to innowacyjny, niewielki vape pen, który kryje w sobie wielkie możliwości. Urządzenie oferuje trzy tryby ustawienia temperatury. W zależności od wielkości wsadu i indywidualnych preferencji możesz ustawić jeden z trzech poziomów temperatury podgrzewania koncentratu. Dzięki temu uzyskasz od delikatnego i lekko aromatycznego waporu do naprawdę intensywnych kłębów pary. Kolejną innowacją jest Sash Mode – tryb pracy ciągłej przez 12 sekund. Doskonale sprawdzi się on podczas spotkań z przyjaciółmi i wspólnych inhalacji. Puffco Plus zasilany jest baterią ładowaną za pomocą portu USB. Jedno ładowanie wystarcza na cały dzień, nawet jeśli intensywnie używasz vape pena.

Doskonała jakość dla aktywnych

Waporyzer Puffco Plus to urządzenie, które doskonale sprawdzi się dla osób, które lubią waporyzować będąc w ruchu. Dzięki dyskretnej formie do złudzenia przypominającej e-papierosa możesz mieć go zawsze przy sobie i używać tak intensywnie jak masz na to ochotę. Został zaprojektowany z myślą o spełnianiu indywidualnych potrzeb klientów. Bardzo przemyślane rozwiązania pozwoliły uzyskać najwyższą jakość pary. Sam możesz decydować o intensywności smaku i mocy waporu, to urządzenie dopasowuje się do Twoich potrzeb i nastroju. Takie rozwiązanie pozwala również zaplanować zużycie koncentratów i używać ich oszczędniej.

Wydajny przy małym rozmiarze

Puffco Plus charakteryzuje się dużą wydajnością i jednolitym smakiem podczas całego procesu odparowywania, to zdecydowanie go wyróżnia i sprawia, że gdy raz go użyjesz nie będziesz chciał zamienić go na żaden inny. Na podziw zasługuje również bardzo elegancki design. Obudowa wykonana ze stali odpornej na powstawanie nieestetycznych odcisków palców. Idealnie gładka powierzchnia, piękna forma i zupełnie nie rzucający się w oczy design wyróżniają Puffco Plus spośród innych dostępnych na rynku vape penów. Kupując go otrzymujesz zestaw patyczków do czyszczenia oraz ładowarkę. Najwyższej jakości vape pen Puffco Plus zapewni Ci niezwykłej jakości doznania podczas inhalacji krystalicznie czystą i bogatą w substancje aktywne parą zawsze, kiedy będziesz mieć na to ochotę.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

Brands