+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

379.00

Flip Brick Vaporizer

Brak w magazynie

SKU SBK0135 Category Brand:

Konwekcyjny waporyzator butanowy FlipBrick Vaporizer to niewielkie i doskonałej jakości urządzenie montowane do fajki wodnej. Zapewnia doskonałą jakość mocnej i kłębiastej pary, jest łatwy w obsłudze i bardzo dyskretny. Jest niewielki, w jego wnętrzu nie znajdują się żadne elektroniczne mechnizmy co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę.

Zakosztuj bogatego smaku

Sekret nasyconej smakiem i intensywnej w działaniu pary tkwi w prostej konstrukcji i najwyższej jakości materiałach, które nie wpływają na walory waporu. Para jest równie efektywna jak z innych waporyzatorów konwekcyjnych, jednak w wyniku filtracji wodnej zostaje ona komfortowo schłodzona i nawilżona. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja inhalacja będzie nie tylko przyjemniejsza i delikatniejsza dla układu oddechowego, ale również pozwala to na przyjmowanie większych ilości waporu.

Proste zasady działania

FlipBrick Vaporizer to idealna propozycja dla miłośników fajki wodnej. Nie potrzebujesz kupować specjalnego adaptera do bonga. FlipBrick posiada wbudowane, specjalnie zaprojektowane złącze typu Glass-on-Glass .Dzięki zastosowaniu właśnie takiego rozwiązania  podłączysz go bez problemu praktycznie do każdej fajki wodnej – bonga lub bubblera. Konwekcyjny proces nagrzewania, który aktywuje się za pomocą zapalniczki żarowej zapewnia błyskawiczne działanie na żądanie. W kilka sekund urządzenie zaczyna produkować bardzo skoncentrowaną parę w dużych ilościach. Po podłączeniu waporyzatora do fajki wodnej jednocześnie zaciągasz się podgrzewasz zapalniczką powietrze, które w odpowiedniej temperaturze trafia do komory grzewczej i rozpoczyna się proces pozyskiwania substancji aktywnych z ziół. W konsekwencji nie wdychamy dymu z niepotrzebnymi i toksycznymi substancjami lecz maksymalnie stężone substancje aktywne, tylko te które chcemy do organizmu dostarczyć.

Postaw na wydajność

Waporyzatory amerykańskiej marki Sticky Brick LAB charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością. Tak jest również w przypadku modelu FlipBrick. Jest on bardzo oszczędny, po załadowaniu zaledwie 0,15 mg wsadu roślinnego uzyskujesz dużą ilość mlecznej pary, której jakość jest nie do pobicia. Mocna, o bardzo intensywnym smaku para z pewnością zadowoli każdego konesera. Istotną zaletą tego niewielkiego urządzenia jest fakt, że w jego produkcji nie wykorzystano żadnych elektronicznych elementów. Bardzo prosta budowa i naturalne, bezpieczne dla zdrowia materiały czynią z niego jeden z najtrwalszych i najłatwiejszych w obsłudze waporyzatorów. Dowodem tego jest dożywotnia gwarancja producenta. FlipBrick nie wymaga również praktycznie żadnej konserwacji, ani specjalnych warunków przechowywania. Drewniane elementy połączone są ze sobą mocnymi magnesami, więc jego obsługa jest prosta. Producent po mistrzowsku wyeliminował z jego budowy wszystkie części, które mogłyby sprawić użytkownikowi jakikolwiek problem.

Piękno tkwi w prostocie

FlipBrick Vaporizer zrobiony z naturalnego drewna, wyposażony w szklane rurki wygląda niezwykle elegancko. Jego prosta forma zachwyca i zapewnia odpowiedni poziom dyskrecji. Już po pierwszych inhalacjach z łatwością nauczysz się z niego korzystać i będziesz czerpać z tego niesamowitą frajdę. Istotne jest również to, że cena FlipBricka jest bardzo konkurencyjna. Biorąc pod  uwagę jego bezawaryjność i wydajność można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych waporyzatorów na rynku.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

 

Brands