+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

599.00

Sticky Brick Junior Vaporizer

Brak w magazynie

SKU SBK0136 Category Brand:

Bardzo elegancki waporyzator manualny Sticky Brick Junior typu on-demand zapewni Ci przyjemną inhalację w domowym zaciszu. Ten wytwarzany ręcznie w USA niewielki vaporizer wyróżnia się nie tylko piękną formą ale również mocą produkowanej pary przy niewielkiej ilości wsadu roślinnego.

Idealne połączenie tradycji z nowoczesnością

Sticky Brick Junior to waporyzacja na żądanie, już kilka sekund wystarczy, abyś mógł zaciągnąć się gęstą i jedwabistą parą o niesamowitej mocy. Ten model waporyzatora nie wykorzystuje żadnych elektronicznych elementów i nie jest zasilany bateriami. Nie potrzebujesz już zestawu ładowarek i możesz go używać zawsze kiedy masz ochotę. W pełni konwekcyjny mechanizm nagrzewania wkładu odbywa się przy pomocy butanowej zapalniczki. Płomień ogrzewa powietrze do wysokiej temperatury, jest ono zasysane do komory grzewczej i wykorzystane do wydajnego podgrzewania ziół. Jest to proces całkowicie bezpieczny i odpowiedni do stosowania w domu.

Naturalne materiały i nadzwyczajny design

Sticky Brick Junior został wykonany z drewna, a rurki ze szkła borosilikatowego. Waporyzator składa się z trzech elementów, która połączone są ze sobą za pomocą mocnych magnesów. Obudowa z ciemnego drewna jest wyjątkowo elegancka w swojej prostocie. Dbałość o detale wyglądu i niezwykle przyjazne użytkowanie vaporizera nie pozostawia wątpliwości, że masz do czynienia z urządzeniem luksusowym. Po zakończonej waporyzacji kompletnie złożone urządzenie w niczym nie przypomina znanych nam stacjonarnych waporyzatorów. Leżący na półce sprzęt może stanowić elegancką dekorację i nikt nie domyśli się jakie możliwości skrywa ta  elegancka forma .

Niesamowita wydajność

Konwekcyjny system nagrzewania wkładu zapewnia doskonałej jakości parę, która zawiera maksymalne stężenie substancji aktywnych. Zaletą waporyzatora Sticky Brick on-demand jest to, że w każdej chwili możesz przerwać inhalację nie ryzykując utraty smaku i mocy waporu. Jednak największą zaletą tego vaporizera jest jego niedościgniona wydajność. Już 0,1 grama suszu roślinnego zapewni Ci w pełni satysfakcjonującą waporyzację. Jest to jeden z najbardziej wydajnych i oszczędnych waporyzatorów dostępnych aktualnie na rynku. Sticky Brick Junior produkuje naprawdę mocny wapor, którego intensywność docenią najwięksi koneserzy tej formy relaksu. Prosta konstrukcja i naturalne, ale odpowiednio dobrane materiały czynią z tego vaporizera niezawodne i łatwe w obsłudze urządzenie. Dowodem na to jest dożywotnia gwarancja producenta . Bez względu na to jaki pojawia się problem zawsze otoczony jest fachowym wsparciem i doradztwem.

Co wyróżnia Sticky Brick Junior

Zdecydowanie czas nagrzewania – po kilku sekundach waporyzator jest gotowy do pracy. Niewielki wsad wystarczy, aby osiągnąć stan pełnego relaksu i dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość substancji aktywnych. Wapor produkowany przez urządzenie jest wyjątkowo mocny i treściwy, jednak nie podrażnia dróg oddechowych . Piękny i bardzo dyskretny wygląd Sticky Brick Junior z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom stylu eko. Łatwe użytkowanie dzięki poręcznym akcesoriom jak mieszadło do suszu sprawia, że waporyzator dostarczy Ci wyłącznie przyjemnych doznań. Połączenie tradycyjnej zapalniczki z konwekcją to rytuał, który znasz i lubisz, oraz nowoczesne i znacznie zdrowsze sposoby na wydobycie z wyłącznie tego, co w nich najlepsze.

Waporyzacja to alternatywa dla każdego kto nie wyobraża sobie życia bez korzyści płynących ze stosowania konopi lub innego suszu roślinnego. Waporyzacja jest sposobem uwolnienia składników aktywnych z ziół w przypadku konopi są to kannabinoidy takie jak CBD, CBD, THC, THCC i wiele innych. Dzięki czemu nie dochodzi do procesu spalania, przez co pozbywamy się wszystkich substancji smolistych. Z tego powodu nasza inhalacja jest dużo zdrowsza. Kolejnym plusem użytkowania  waporyzatorów jest niewątpliwa  dyskrecja w porównaniu do klasycznych metod zażywania konopi. Waporyzatory mają jeszcze jedna przewagę nad tradycją formą palenia – są dużo bardziej wydajne. Przy tradycyjnym paleniu do naszego organizmu trafia jedynie 25% substancji aktywnych natomiast przy waporyzacji jest to aż do 60-80%. Waporyzacja jest inwestycją, która szybko się zwróci. Potrzebujemy dużo mniej suszu by osiągnąć taki sam efekt. Waporyzatory pozwalają na mikrodawkowanie nawet 0,05 g, co jest idealne dla osób, które cenią sobie wydajność, oszczędność i zdrowie.

 

Brands