...
+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

Ispire wand – Nowa, świetna indukcja do waporyzatorów DynaVap

Wstęp

Dla fanów waporyzatorów manualnych/butanowych od firm takich jak DynaVap, grzałki indukcyjne to żadna nowość. W starszym blogu opisaliśmy dokładnie działanie oraz zalety trzech głównych modelów grzałek oferowanych przez DynaVap: Apollo 2, Apollo 2 Rover oraz Orion.

Na rynku pojawiła się jednak nowa, świetna grzałka indukcyjna Ispire wand. Szereg innowacji oraz interesujące rozwiązania konstrukcyjne sprawiły, że w zaskakująco szybkim tempie zyskała popularność użytkowników. Ogłoszona została jedną z najwygodniejszych grzałek obecnych na rynku.

Czemu Ispire wand cieszy się takim uznaniem?

Grzałka inducyjna Ispire wand posiada kilka cech, dzięki którym w szybkim tempie zyskała powszechne uznanie środowiska konopnego.

  • Dwie wymienne baterie zapewniają stały dostęp mocy. Grzałka nie wymaga zasilania kablem. Oznacza to, że sprawdza się idealnie, by zabrać ją poza dom zamiast palnika czy zapalniczki. W przypadku rozładowania, w zaledwie kilka sekund można łatwo wymienić ogniwa na nowe!
  • Regulacja temperatury pozwala podgrzać waporyzator do idealnej dla siebie temperatury. Dzięki temu ustawieniu nie musimy bać się o przypalenie suszu konopnego. Grzałka podgrzewa susz równomiernie i szybko.
  • Wymiary sprawiają, że jest ona niezwykle poręczna oraz idealnie lezy w dłoni. Sprawdza się to zarówno podczas wypadów poza dom, jak i podczas korzystania z niej w zaciszu domowym.

Adapter przeznaczony do waporyzatorów DynaVap

Dzięki dodatkowemu adapterowi wykonanemu ze szkła, obsługa grzałki staje się jeszcze prostsza. Nie wymaga już trzymania waporyzatora. Wystarczy jedynie włożyć go w tulejkę i czekać by urządzenie błyskawicznie podgrzało komorę grzewczą urządzenia.

Zostaw komentarz