+48 573 580 999
info@flowrolls.pl

1,399.00

Waporyzator Crafty+ + 15g suszu + Młynek

SKU FLW0593 Categories , Brand:

Crafty+ – Opis produktu

Ten waporyzator to niewątpliwa potęga skryta w kompaktowym wydaniu. Zasilane bateryjnie (3500 mAh)  urządzenie to godny następca kultowego waporyzatora mobilnego Crafty firmy Storz&Bickel. Ulepszona bateria pozwala na wykonanie około sześciu pełnych inhalacji. Waporyzator posiada 3 wgrane ustawienia temperatury, i jego ustawienia fabryczne są już optymalne do natychmiastowego użycia. Aplikacja zaprojektowana zarówno na Androida jak i IOS pozwala na ustawienie różnych opcji zgodnie z osobistymi preferencjami, oraz regulację temperatury z dokładnością co do jednego stopnia Celsjusza. 

Udoskonalenia względem pierwszej generacji Crafty+

W porównaniu do pierwszego modelu, Crafty+ V2 wyposażony został w port USB-C. Jest to duże udoskonalenie w porównaniu do klasycznego wejścia Micro-USB oferowanego w większości urządzeń. Skutkuje to funkcją szybkiego ładowania, oraz lepszą żywotnością zarówno baterii jak i całej elektroniki. 

Drugim udoskonaleniem jest komora grzewcza urządzenia. Komora ze stali nierdzewnej została pokryta dodatkową powłoką ceramiczną. W znacznym stopniu wpływa to na poprawę smaku produkowanej pary. 

Cechy:

– Powiadomienia wibracyjne
– czas pracy do 60 min
– 30% szybsze nagrzewanie
– Nowa, zgrabna konstrukcja zapewniająca optymalną przyczepność i wyczucie
– Funkcja szybkiego ładowania
– Super-Boost: trzykrotne naciśnięcie przycisku zasilania umożliwia osiągnięcie maksymalnej temperatury 210 ° C (410 ° F)
– Ulepszona i zoptymalizowana elektronika oraz port USB-C
– Aplikacja na IOS i Android

Crafty+ – Zestaw zawiera:

waporyzator Crafty+
– 15g suszu CBD
– akrylowy młynek Storz&Bickel przeznaczony do suszu
– kabel USB-C
– kapsułka dozująca
– komplet zapasowych sitek
– komplet zapasowych uszczelek
– instrukcja obsługi

Similar products